6 Weidera – najlepszy sposób na płaski brzuch

Jeśli szukasz odpowiedniego programu, który pomoże ci zrzucić zbędne fałdki z brzucha a także wyrzeźbić pięknie mięsnie, powinieneś przeczytać o treningu, jakim jest szóstka Weidera. Jest to metoda, która zdobyła popularność na całym świecie i ma wielu zwolenników, którzy ją zachwalają i gorąco polecają. Dlatego warto poznać podstawowe informacje o treningu, które to prezentujemy poniżej.

Plan 6 Weidera trwa albo sześć albo siedem tygodni. Wybierając opcję krótszą tj. sześć tygodni, musimy ćwiczyć każdego dnia. Program siedmiodniowy przewiduje jeden dzień przerwy. W zależności od naszych potrzeb, stylu życia i planu dnia, możemy wiec dobrać wersję odpowiednią dla nas. Cały trening nie powinien przekraczać czterdziestu minut – ponieważ każdego dnia dokładamy kolejne serie ćwiczeń, musimy wykonywać trening coraz bardziej intensywnie, aby zmieścić się we wspomnianych czterdziestu minutach.

Co to jest 6 Weidera?

A teraz o tym, czym właściwie jest 6 weidera. To kompleksowy zestaw ćwiczeń na brzuch, który ułatwia wyrzeźbienie mięśni i pozbycie się zbędnego tłuszczyku. Trening składa się z sześciu prostych ćwiczeń, które bez problemu można wykonać w domu. Do ich wykonania nie potrzebujemy żadnego specjalistycznego sprzętu czy urządzeń – ćwiczenia należy wykonywać na płaskim podłożu jak np. dywan czy mata.

Podsumowując, 6 Weidera to program z pewnością bardzo skuteczny, lecz tylko w wypadku, gdy wykonywany jest z konsekwencją i regularnie. Dlatego każdy, kto ma silną wolę i jest zdeterminowany do działania mającego na celu poprawę wyglądu mięśni brzucha, powinien bez wahania po niego sięgnąć.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika