Serwis webshock.com.pl powstał dla osób pragnących promować siebie i swoje strony. Jest to możliwe poprzez pisanie artykułów (kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak to zrobić), które im ciekawsze i bardziej wartościowe, tym więcej osób zachęcą do ich wykorzystania na łamach swoich serwisów.

Korzyści z rejestracji w serwisie

Każdy z autorów otrzymuje swoją własną stronę z profilem, do której odnośnik będzie wyświetlany wraz odnośnikami do stron innych autorów po prawej stronie pod menu. Z tego względu zalecamy, aby po zarejestrowaniu się w serwisie poświęcić chwilę na uzupełnienie swojego profilu i dopisanie w nim informacji takich jak:

  • imię i nazwisko;
  • adres strony;
  • dodatkowe informacje.

Informacje te nie są obowiązkowe, jednak podanie ich pozwoli w pełni wykorzystać możliwości promowania się w serwisie webshock.com.pl.

Korzyści z przedruku artykułów

Dzięki temu, że artykuły wykorzystane przez webmasterów innych stron będą zawierać informacje o autorze, Twoje imię i nazwisko (lub też pseudonim) będzie znane coraz to większemu gronu internautów. Zaś dzięki temu, że udostępniamy możliwość zamieszczenia odnośników do Twojej strony, również one zostaną zamieszczone w artykułach na innych stronach, a dzięki zachowaniu aktywnej formy odnośnika, będziesz mógł śledzić w statystykach jak dużo ruchu przynosi Ci taka forma promocji w Internecie.

Pragniemy zaznaczyć, iż akceptowane będą wyłącznie najlepsze artykuły, które naszym zdaniem wniosą dużo do naszego serwisu. Jednocześnie będziemy się starać zapewnić jak największy ruch w webshock.com.pl.

Dodatkowe informacje

Każdy z autorów publikując artykuły na łamach serwisu www.webshock.com.pl oznajmia tym samym, że jest autorem publikacji oraz ma prawo do jej rozpowszechniania. W przypadku wykrycia naruszenia praw autorskich, użytkownik traci uprawnienia do pisania, a informacje podane w jego profilu mogą zostać przekazane osobom zgłaszającym naruszenie prawa.

Pozdrawiamy,
Redakcja serwisu webshock.com.pl