samodzielne pozycjonowanieNieważne czy dopiero co uruchomiłeś strony www, czy też Twoje strony istnieją już kilka lat. Wszystkie strony potrzebują skutecznej promocji i reklamy. Nie wystarczy nawet najlepszy projekt stron, najciekawsza nawet treść czy też atrakcyjne zdjęcia znajdujące się na stronie. Chcesz by Twoje strony były popularne? Musisz je aktywnie promować w internecie.

Jeszcze kilka lat temu na polskim rynku internetowym królowały systemy wymiany linków. Jednak ostatni rok przyniósł szereg gorzkich rozczarowań miłośnikom tego typu pozycjonowania. Okazało się, iż nowe filtry stosowane przez wyszukiwarki mocno dotknęły zarówno strony, na których znajdowały się systemy wymiany linków, jak i te które aktywnie korzystały z tej formy pozycjonowania.

Kolejnym języczkiem uwagi okazały się artykuły promocyjne. Jednak ciężko znaleźć dobry serwis WWW, w którym można umieszczać swoje artykuły. Właściwie tylko kilka tego typu witryn jest sensownie prowadzona przez swoich operatorów, a ukazujące się tam artykuły są ciekawe i treściwe. Z czystym sumieniem można polecić Artelis czy Webshock. Reszta niestety nie reprezentuje podobnego poziomu.

Tu naprzeciw oczekiwaniom wychodzi system wymiany artykułów NBC.pl. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest dokładna moderacja zarówno stron, jak i publikowanych na nich artykułów. System po swoim półrocznym działaniu okrzepł nieco i wydaje się, że udowodnił swoją ogromną skuteczność. Co ważne nie przyczynia się do powstawania typowego spamu linkowego, a co za tym idzie nie zwiększa ryzyka dostania się w filtr. Ważną zaletą tego programu, jest prostota obsługi panelu administracyjnego i wygoda samej instalacji systemu na własnych stronach. Moderacja zapewnia też, iż publikowana na naszych stronach treść będzie ciekawa i unikalna.

Moim zdaniem dostosowywanie się do wymogów zmieniających się algorytmów wyszukiwarek, zmusza do poszukiwania nowych, często oryginalnych i przełomowych rozwiązań. Stosowanie artykułów promocyjnych jest jednym z nich, a stosowanie ich w połączeniu z systemem NBC.pl to duże prawdopodobieństwo odniesienia sukcesu.

Dlatego wszystkim chcącym skutecznie i bezpiecznie promować swoje strony serdecznie polecam ten program.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.