Wiele osób pasjonuje się grą w bilarda, lecz ma możliwość grania w nią tylko i wyłącznie okazyjnie. Osoby te uważają , że nie posiadają odpowiedniej ilości potrzebnego miejsca i koszt zakupu stołu wraz z niezbędnymi akcesoriami znaczenie przekracza ich możliwości.

Wiele firm oferujących stoły do bilarda, które po skończeniu gry można przekształcić w zwykły stół jadalny. Wykorzystując to rozwiązanie nie potrzebujemy dodatkowego miejsca. Rozwiązane to jest idealna dla osób, które nie mają możliwości poświęcenie pomieszczenia na stół bilardowy. Pomieszczenie powinno posiadać minimalnie 4 metry szerokości i 5 metrów długości.

Zakup sprzęt średniej jakości granicy w wysokości 2500 tyś. złotych. Ze względy wytrzymałościowych i jakościowych najczęściej polecanymi stołami są stoły gdzie blat jest wykonany z kamienia. Stoły wykonane ze wzmocnionej płyty MDF są podatne na uszkodzenia. W przypadku kiedy chcemy zakupić stół z płyty kamiennej należy rozważyć zakup stołu używanego ze względu na wysokie ceny takich stołów. Dobre nowe stoły z blatem MDF spokojnie kupimy do 2 tyś. złotych.

Myśląc o komforcie rozgrywki powinniśmy zakupić dwa kije bilardowe. Ceny kijów są dość zróżnicowane. Dostaniemy go w cenie do 100 zł, z przedziały 200-300zł i w cenie około 1000 złotych. Naszym potrzebą sprosta spokojnie kij z przedziału 200-300zł, a nawet można pokusić się o zakup kija do 100zł.Koszt zakupy kuli bilardowych wyniesie mniej więc 150-250 złotych. Koszyki na bile w większości przypadków są dołączona wraz ze stołem, a zakup kred wyniesie nasz parę, kilkadziesiąt złotych. 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.