Niesłychanie dużo przyszłych nowożeńców zastanawia się nad tym czy na swoim przyjęciu weselnym ma grać muzyka automatyczna czy też orkiestra. W tym artykule pokażę różnicę pomiędzy kapelą a DJ-em może po przeczytaniu tego wpisu będą mogli Państwo bardziej świadomie podjąć decyzję co wybrać.

Czemu wybieramy DJ-a na wesele?

Wielce różne są preferencję oraz oczekiwania ludzi co do muzyki,dlatego też nie wolno ogłosić co jest lepszym rozwiązaniem ale możemy za to wymienić wady jak i zalety Dj-a. Na pewno plusem jest fakt iż człowiek który puszcza muzykę na naszym przyjęciu weselnym korzysta z płyt CD na jakich słuchamy autentyczne wykonania przez kultowe grupy muzyczne czy też piosenkarki, niestety nie każdy zespół muzyczny ma w swoim składzie adekwatne wokalistki które to dadzą rade zaśpiewać tak by dało się słuchać.

Niewątpliwie kolejną zaletą jest cena która to bardzo często jest też przyczyną zatrudnienia DJ-a. Nie ma się co dziwować że cena jest niższa od wynajętego zespołu bo w zespole gra paru muzyków którzy muszą zarobić a poza tym grają na żywo. Teraz czas na najlepszą zaletę którą jest brak ograniczeń jeśli chodzi o repertuar wystarczy przekazać listę kawałków lub donieść na jakimś nośniku zgrane kawałki i mamy piosenki jakie chcemy.

Co jest minusem? Na pewno to że jest to muzyka automatyczna lecz jak wcześniej pisałem, dla jednych będzie to pozytyw a dla drugich negatyw. Kolejną rzeczą której nie może zabraknąć na przyjęciu weselnym to biesiada przy stołach niestety Dj-e rzadko kiedy potrafią grać na instrumentach co sprawia deficyt biesiady.

Zespół na wesele

Zespoły muzyczne nie ma co maskować wiecznie cieszyły się lepszym wzięciem, wynika to na pewno z tego że uroczystości weselne zawsze kojarzą się z muzyką na żywo.Wpisując w wyszukiwarkę internetową np. kapela na wesele warszawa możemy wynaleźć naprawdę bardzo dużo grup muzycznych które polecają się na twoje gody. Zatem pora na uzmysłowienie dobrodziejstw z wynajęcia grupy muzycznej. Pierwszym jest bez wątpienia biesiada inaczej granie przy stołach aktualnie każdy zespół muzyczny oferuję taką usługę.

Kolejnym walorem jest muzyka na żywo zawsze to inaczej się będziemy bawić przy trafnej orkiestrze aniżeli przy muzyce z krążków. Musimy też w tym artykule być bezstronni i ukazać minus tego rozwiązania, zatem musimy być bardzo uważni w doborze zespołu na wesele bo nie każdy będzie grał dobrze. Jeśli decydujemy się na zespół który będziemy wyszukiwać przez internet to rozpocznijmy wyszukiwanie orkiestr z naszej miejscowości można to zrobić bardzo prosto, powiedzmy że żyjemy w Radomiu, wpisujemy więc w wyszukiwarkę zespół na wesele Radom i wyskakują nam teamy do których z łatwością dotrzemy i przesłuchamy.

Co wybrać?

Na to pytanie nie ma odpowiedzi, każdy ma własne preferencje oraz wizję własnego wesela które powinno się uszanować.
W każdym wypadku mamy zalety oraz wady które trzeba rozpatrzyć i wyciągnąć wnioski.Jedno jest pewne, nie podejmujmy decyzji za bardzo pochopnie.Pojeździjmy po paru orkiestrach na przesłuchania czy też też po agencjach muzycznych które zaoferują nam kilka orkiestr w jednym miejscu dodatkowo gwarantują większe zabezpieczenia prawne. Nie pozostaje nic innego jak życzyć przyszłym nowożeńcom udanego wesela.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.