COFFEE HOUSE

Coffee House istnieje nieprzerwanie od 2001 roku. W 2012 roku pierwotna nazwa AE Coffee została zmieniona na Coffee House. Obecnie posiadamy pięć punktów, które ulokowane są w następujących miastach: Katowice, Bielsko-Biała, Pyrzowice, Lublin i Zakopane. Dbanie o ekologię i ekologiczny styl życia jest naszym mottem. W naszych kawiarniach znajdą Państwo nie tylko specjalnie wyselekcjonowaną kawę i herbatę, ale też produkty ekologiczne, jak Miód Spadziowo-Nektarowy czy Wielokwiatowy.

Poniżej znajduje się krótki opis poszczególnych punktów sieci kawiarń Coffee House:

KAWIARNIA BIELSKO-BIAŁA

Kawiarnia mieści się na dworcu głównym PKP w Bielsku-Białej, swoją aranżacją sprzyja wypoczynkowi. Jest otwarta codziennie w godzinach 6:00 – 20:00.

KAWIARNIA KATOWICE

Kawiarnia Coffee House – Katowice ulokowana jest w budynku dworca PKP, nieopodal Placu Oddziałów Młodzieży Powstańczej, otwarta jest codziennie od szóstej do dwudziestej pierwszej.

KAWIARNIA LUBLIN

Lubelski odział sieci Coffee House znajduje się w budynku dworca PKP i urzeka swym przytulnym wnętrzem oraz aromatem świeżo parzonej kawy.

KAWIARNIA ZAKOPANE

Kawiarnia jest usytuowana w na dworcu PKS w Zakopanem, czynna jest w godzinach 6:30 -20:00. W naszym asortymencie znajdą Państwo zarówno kawy mleczne, jak i bezmleczne, a także ciasta i kanapki.

KAWIARNIA PYRZOWICE

Kawiarnia ulokowana jest w terminalu A na lotnisku w Pyrzowicach. Jest punktem całodobowym, oferującym szeroki wybór kaw i herbat, a także alkoholi. Polecamy również desery lodowe, ciasta, tosty i świeże kanapki.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.