Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, masz zapewne świadomość, że dla ciągłego rozwoju musisz zadbać o wiele aspektów jej funkcjonowania. Do prowadzenia działalności marketingowej na pewno przyda Ci się sprawdzona oferta usług poligraficznych – takową znajdziesz w naszej drukarni online o świetnej jakości, konkurencyjnych cenach oraz z dostawą do klienta bez dodatkowych kosztów.

Chcesz się przekonać? Wpisz w wyszukiwarkę któryś z następujących terminów: „drukarnia wrocław” („drukarnia wroclaw”) albo „druk wrocław” („druk wroclaw”) czy „drukarnie wrocław”, a na pewno trafisz na stronę naszej firmy.

W każdym przedsiębiorstwie we współczesnych czasach przyda się też dostęp do internetu w każdej sytuacji, także podczas delegacji. Ciekawą odpowiedzią na tę potrzebę jest międzynarodowa sieć Wi-Fi zwana Fon. Jej zasięg rozciąga się na liczne kraje Europy, Ameryki Północnej, Japonię i kilka miejsc w Azji, a zasada działania jest prosta – Ty udostępniasz część swojego łącza, zaś w zamian możesz korzystać z punktów dostępowych (tzw. Fon Spotów) na całym świecie.

Wystarczy kupić ruter Fonera (w cenach porównywalnych do zwykłych ruterów – do wyboru jest prosty biały oraz wielofunkcyjny czarny) i podłączyć go do naszego łącza. Po założeniu na portalu Fon konta ruter otworzy dwie sieci: publiczną dla chętnych do korzystania z naszego łącza użytkowników Fon oraz prywatną dla naszego użytku. Automatycznie zyskujemy także dostęp do internetu oferowanego przez całą społeczność Fon. Punkty dostępu możesz sprawdzić wcześniej w sieci i tak rozplanować podróż, by pozostać w stałym, darmowym kontakcie ze światem.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.