Każdy Polak może zaobserwować w swoim miejscu zamieszkania stale malejącą liczbę tradycyjnych, stacjonarnych kolektur lotto – zostają zlikwidowane lub przeniesione do sklepów spożywczych, bądź warzywniaków. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest dynamiczny rozwój technologii informatycznych, które przenoszą handel i popularne usługi do Internetu, czyli… do domu, co jest niebywale wygodne i oszczędza tak cenny dla wszystkich czas.

W tym kontekście wydaje się, że czas żółtych kiosków lotto jest policzony. Ich liczba będzie stale spadać także z powodu zmniejszającej się liczby ich wiernych klientów, czyli graczy-tradycjonalistów, zwykle w podeszłym wieku, którzy nie mają zaufania do możliwości Internetu i chęci do nauki obsługi komputera. Oczywiście są wyjątki (jak np. były prezydent Lech Wałęsa), które poprzez wykorzystanie sieci, dodatkowo nasilą to zjawisko.

Inna sprawa to znacznie korzystniejsze możliwości gry w lotto przez Internet. Np. popularna gra grupowa w tzw. syndykacie (zrzutka do wspólnej puli na zakłady i podział ewentualnych wygranych), dzięki udogodnieniom informatycznym, uzyskuje zupełnie nowe oblicze – można ją świetnie zorganizować, jednocześnie podnosząc prawdopodobieństwo trafienia i maksymalnie obniżając koszty. Należy pamiętać, że nie zawsze chodzi o wygrane pierwszego stopnia, czyli szóstki – można stworzyć regularny dochód płynący z wygranych piątek, czwórek czy trójek, które oczywiście będą padać częściej, a nawet cyklicznie.

Era cyfryzacji zrewolucjonizowała wszystko. Komputery o niespotykanych dotąd możliwościach obliczeniowych pojawiły się w każdym domu. Dla przeciętnego człowieka nagle stała się możliwa zaawansowana analiza wyników z kilkuset losowań lub kilku lat, co wcześniej obliczał sztab ludzi. Powstawały kolejne systemy i społeczności skupione wokół branży lotto. Obecnie z sieci można pobrać bezpłatnie ponad 500 różnych systemów, jednak ich skuteczność jest różna.

Dodatkową zaletą gry w lotto w sieci jest możliwość uczestnictwa w loteriach na całym świecie. Jak wiadomo wygrane pierwszego stopnia w krajach bardziej rozwiniętych od Polski to autentyczna fortuna w porównaniu do „marnych” 2 milionów złotych podstawy w naszej rodzimej loterii.

Jednak bez względu na to czy korzystasz z możliwości Internetu, czy preferujesz grę tradycyjną, czy mieszkasz w Polsce, czy na Ukrainie najkorzystniejszym sposobem gry w lotto jest gra zespołowa i wie o tym każdy profesjonalny lottomaniak.

Więcej > Jak wygrać w lotto???

O autorze

LeczeniePRO.pl eBizPRO.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.