Posiadając dom większość z nas decyduje się na garaż , gdzie trzymany nasze samochody, gdzie mamy miejsce na narzędzia, wiertarki, klucze, narzędzia ogrodowe i wiele innych ważnych lub mniej ważnych klamotów. Jednak jest coś co powinno znaleźć  się w każdym garażu jest to prostownik do ładowania akumulatora.

centrumkolorow.pl sklep z dobrymi narzędziami

Zapraszamy

Jest to małe urządzenie które może nam w zimę uratować „życie” i zajmuje bardzo mało miejsca. Każdy kierowca powinien dbać o swój akumulator , bateria w samochodzie bo tak naprawdę to jest duża bateria powinna być stale naładowana. Latem nie ma problemu z tym, ale zimą już jest inaczej, przy rannych rozruchach naszego pojazdu potrzebna jest już większa ilość prądu, który oczywiście dostarczamy z naszego akumulatora. Oczywiście ktoś powie jak jedziemy akumulator jest ładowany – ok ale ile… Aby akumulator został całkowicie zregenerowany przy -15 stopniach musi przejechać ok 100 km w ruchu ciągłym.  Rzadko kto z nas pokonuje tyle w ciągu dnia bez gaszenia samochodu. Dlatego powinniśmy przy mocno ujemnych temperaturach co jakiś czas podłączyć nasz akumulator do prostownika i podładować go do pełności, dzisiejsze prostowniki są wyposażone w wskaźniki poziomu naładowania.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.