Bank Pekao reklamuje Eurokonto Mobilne, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć dostęp do swoich środków przez cały czas (wykorzystując dostęp nawet przez telefon).

Prowadzenie konta jest darmowe, jeśli stałe dochody wynoszą ponad 500 zł. Jeśli zależy nam na karcie debetowej, możemy mieć ją również bez opłat, o ile wykorzystamy możliwość płatności bezgotówkowej przynajmniej cztery razy na miesiąc.

Wypłaty z bankomatów Pekao i sieci Euronet są darmowe.

 

A teraz..   rozwiązanie dla naszych „rodziców” ..

 

Odwrócona hipoteka to jedna z dość popularnych, lecz kontrowersyjnych możliwości zarabiania w (głównie) podeszłym wieku.

Oferta bazuje na pozbawieniu się praw do swojego lokalu na rękę firmy ubezpieczeniowej, w zamian za gwarancję zameldowania w tym mieszkaniu dożywotnio i należną, wydawaną co miesiąc „emeryturę”. Fundusz Hipoteczny DOM reklamuje także: klub dla starszych ludzi z pasją, wyłączone z opłat opinie prawnicze.

Świadczenie jest niezależne od podatku dochodowego, czyli w efekcie bardziej opłacalne. To korzystne rozwiązanie, lecz bardziej dla osób bez rodziny, które nie przewidują zostawiać spadku.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.