forum tematyczne

Nie wydaje się Wam, że ostatnimi czasy przeżywamy istną walkę o to by zaistnieć w Internecie ? Gdzie się podziały piękne czasy w których stworzenie strony było równoznaczne z zaistnieniem w sieci. W dzisiejszych czasach jest wiele firm które oferują takie usługi. Reklamują się pod przeróżnymi szyldami pt. „z nami zaistniejesz w sieci„. Hej ! Przecież to istne ograniczanie swobód tzn. żeby czymś się podzielić to w chwili obecnej trzeba komuś zapłacić, żeby ktoś to przeczytał. To przecież nie do pomyślenia. Tworząc np. forum tematyczne będziemy się borykać z pustkami w bazie sql. Nowych użytkowników to nie ze świecą trzeba szukać tylko z miotaczem ognia. Jeśli ktoś się już trafi to długo raczej nie zostanie bo przecież jak tu pisać z kimś posty jak jest tylko jeden user. Jako administrator można się czasem odezwać ale bez przesady.

Tworzyć fikcyjne konta to bezsensowny i bezowocny pomysł gdyż i tak nie wypromujemy swojej strony na tej podstawie. Pozostaje zdać się na łaskę firm zewnętrznych które zbierają żniwo po przez ludzką niewiedzę, ale jak każdy dobrze wie nie każdy jest jak: „Bóg wszystko wie” i jak „Mc Gyver, zrobi ze sznurówki, gumy do żucia i patyczka, helikopter”. Walka o pozyskiwanie użytkowników będzie nabierała na sile, wykluczając mniejszych tworząc tzw. monopol na fora. Szkoda, że doczekałem tak przykrych czasów w których próba podzielenia się z kimś o czymś na odległość przez np. Internet, będzie taka smutna i nierealna. Nie tak dawno przecież wystarczały listy, telefon albo cbradio.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.