Wnętrze domu jest naszą wizytówką, ale powinno być przede wszystkim wygodne i funkcjonalne. Dlatego coraz częściej jako element wystroju poleca się, obok oryginalnych foteli czy kanap, innowacyjne biokominki, zapewniające nie tylko dodatkowe ciepło i urok naturalnych płomieni, ale również bezpieczne i łatwe w użyciu.

Biokominki muszą być obecnie nie tylko dekoracyjne i oryginalne, liczy się przede wszystkim funkcjonalność.

Jeśli nie dysponujemy zbyt dużą przestrzenią, warto pomyśleć o niedużym kominku, pełniącym również dodatkowe funkcje. Takie biokominki oferuje np. firma Planika, tworząc kominki połączone ze stolikiem kawowym. Jest to idealne rozwiązanie nie tylko do domów jednorodzinnych, ale przede wszystkim do mniejszych mieszkań w bloku. biokominek Groundfloor, Planika

Takie urządzenia nie zajmują wiele miejsca, a połączenie ich ze stolikiem kawowym sprawia, że wnętrze jest funkcjonalne, a zarazem eleganckie i niepowtarzalne. Takie biokominki z pewnością przykują uwagę każdego zaraz po przestąpieniu progu pomieszczenia.

Biokominek Hot Chocolate marki Planika

Form biokominków jest tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteśmy miłośnikami nowoczesnych rozwiązań i innowacyjnych technologii, a przy okazji mamy do dyspozycji odrobinę więcej miejsca, z pewnością przypadnie nam do gustu kominek automatyczny, w którym za pomocą pilota można włączać i wyłączać urządzenie, ale również regulować wielkość płomienia. Te wszystkie zalety łączy w sobie Fire Line Automatic marki Planika.

Fire Line Automatic, Planika

 

Biokominek z pewnościa jest elementem, który powinien znaleźć się w każdym wnętrzu nastawionym na ciekawy design i funkcjonalność.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika