Perfumy są odzwierciedleniem prawdziwego wnętrza każdego człowieka. Podkreślają cechy charakteru i często wydobywają nawet te najbardziej skryte tajemnice. Perfumy w wyjątkowy sposób działają na nasze zmysły i potrafią wzbudzić zainteresowanie u innych osób. Dlatego istotny jest ich odpowiedni dobór, który przede wszystkim powinien być indywidualną decyzją.

Perfumerie oferują ogromny wybór zapachów. Kolorowe flakony przyciągają wzrok i kuszą wydobywającym się z nich aromatem. Wchodzimy, wąchamy i marzymy, aby jak najdłużej zatrzymać zapach w naszych zmysłach. Niestety cena perfum często sprowadza nas na ziemię i zawiedzeni szybko opuszczamy perfumerie.

W ostatnim czasie producenci postanowili temu zaradzić. Na rynku pojawiły się testery, które są dostępne nie tylko w przypadku sprawdzenia zapachu w drogerii, ale również coraz częściej pojawiają się w normalnej sprzedaży. Ich cena jest znacznie niższa niż pozostałych perfum. W czym więc tkwi różnica?

Wiele osób twierdzi, że testery w przeciwieństwie do normalnych perfum są intensywniejsze i na dłużej zatrzymują się na naszej skórze. Miałoby to zachęcić do zakupu. Jednak prawdą jest, że testery swoją zawartością nie różnią się niczym od pozostałych perfum.

Różnica tkwi jedynie w opakowaniu. Testery najczęściej nie zawierają zatyczki na atomizerze. Na falkonie można znaleźć naklejkę „tester” i są zapakowane w białe, tekturowe pudełko bez nadruków. Ze względu na to, że nie posiadają bogato zdobionego opakowania i folii, nie są przeznaczone do normalnej sprzedaży w drogeriach czy perfumeriach.

Jednak to nie oznacza, że są trudno dostępnym towarem. Szeroką ofertę prezentują perfumerie internetowe, gdzie można je zakupić po okazyjnych cenach. Pozwala to na oszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych na jednym perfumie. Dodatkowo warto poczekać na promocję, która jeszcze bardziej obniży nasze wydatki.

Jeżeli chcemy perfumy dla siebie, tester jest idealnym rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać, że jeśli myślimy o perfumach na prezent, lepszą formą będzie zakup zapachu w klasycznym opakowaniu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.