Producenci stringów, fig, podwiązek i biustonoszy zazwyczaj przekonują nas o tym, że nie ma takiego typu kobiecej sylwetki, do którego nie można dobrać atrakcyjnej bielizny. Wśród Polek, również tych młodych, dominuje jednak przeświadczenie o tym, że bielizna seksowna to propozycja stworzona jedynie dla szczupłych pań o zrównoważonej budowie. Problem polega jednak na tym, że nadwaga i otyłość to zmora wielu kobiet, zdecydowana większość z nich omija zaś sklepy z bielizną szerokim łukiem wychodząc z założenia, że zapewnienia producentów bielizny to wyłącznie chwyt marketingowy. Czy słusznie?

Jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy przypuszczać, że taka postawa znajduje uzasadnienie, dziś jednak możemy mieć co do tego coraz więcej wątpliwości. Bielizna seksowna dla kobiet „przy kości” wcale nie jest ukryta przed oczyma swoich potencjalnych właścicieli problemem jest zaś to, że wiele pań nie wie, jak ją znaleźć. Czas to zmienić!

Poszukiwania seksownej bielizny dla pań, które mają nieco więcej „kochanego ciała” należy rozpocząć od wyboru biustonosza. Tu obowiązuje zasada pewnego umiaru, wybierając koronkowy biustonosz typu push up ryzykujemy bowiem, że dodatkowo powiększymy wizualnie piersi, co sprawi, że nasze problemy z utrzymaniem właściwej wagi staną się jeszcze bardziej widoczne niż miało to miejsce do tej pory.

Paniom „przy kości” poleca się więc przede wszystkim biustonosze sportowe, które nie tylko całkowicie kryją piersi, ale również sprawiają, że dekolt układa się w kształt zbliżony do tego, jaki posiada litera „V”. Panie nie muszą obawiać się o to, że ich biust straci przez to na atrakcyjności, moją przy tym pewność, że zostanie wyeksponowany w naprawdę atrakcyjny sposób.
Również wybór majtek w żadnym wypadku nie powinien mieć przypadkowego charakteru.

Przyjmuje się, że majtki dla kobiety z nieco większą liczbą kilogramów nie powinny być zbyt wysokie (najlepsze sięgają do połowy brzucha), zwraca się jednak uwagę i na to, że optymalne rozwiązanie zakrywa dolną część kobiecych pośladków zamiast ją dodatkowo podkreślać. W dwudziestym pierwszym wieku można już wejść w posiadanie tak zwanej bielizny korygującej, która nie tylko optycznie odejmuje centymetry w talii i biodrach, ale również bardzo atrakcyjnie wygląda. Bielizna tego rodzaju charakteryzuje się przy tym coraz większą atrakcyjnością cenową, warto więc w nią zainwestować.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.