Austin - SINGATE

Komplet Austin

Bielizna jest nieodzowną częścią ubioru każdej kobiety. Warto wiedzieć, że powinna być dostosowana do sylwetki, a także do okazji. Pod obcisłą odzież warto nosić bieliznę gładką lub bezszwową, tak aby była ona niewidoczna przez ubranie. Pod jasne, półprzeźroczyste bluzki wskazane są biustonosze w kolorze beżowym. Bielizna odważniejsza, o bardziej erotycznym charakterze może być również noszona na co dzień, jeśli kobieta chce podkreślić swoja atrakcyjność. to oczywiście może nosić również na co dzień. Częstym błędem jest noszenie staników o zbyt dużym obwodzie pod biustem. Stanik taki nie chce pozostawać na właściwym miejscu i przemieszcza się powodując dyskomfort. Z kolei zbyt mała miseczka powoduje, że biust jest spłaszczony i tworzy wałeczki z boków klatki piersiowej.

Bieliźnie noszonej na bardziej uroczyste okazje stawiamy większe wymagania, w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć. Mamy do dyspozycji biustonosze bez ramiączek lub z ramiączkami zapinanymi w pasie, które można nosić do dużych dekoltów. Ciekawym rozwiązaniem są staniki typu plunge ( o cienkiej i obniżonej części łączącej miseczki).

Kiedy chcemy szczególnie podkreślić swoje walory, można sięgnąć do specyficznego typu bielizny jaki stanowi bielizna erotyczna. Szczególnie ciekawe i lubiane są biustonosze typu ½, tzn. osłaniające tylko dolną część piersi lub staniki bez miseczek, z odkrytymi piersiami, pełniące funkcję podtrzymującą. Na rynku pojawiają się także erotyczne body lub bodystockings, których zaletą jest to, że nie trzeba ich zdejmować.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.