notebookProducenci sprzętu komputerowego zaczynają kierować ofertę specjalnie do kobiet. Marka Dell jako pierwsza stworzyła interaktywne studio, w którym możemy zaprojektować sobie wygląd naszego laptopa. W Studiu Della znajdziemy ponad dwieście wzorów oraz kolorów, które pozwolą nam zamienić naszego laptopa w modny, unikalny oraz bardzo estetyczny gadżet. Obecnie największy wybór wzorów znajdziemy dla laptopów Studio 15 oraz Studio 16.

Rozbudowane oraz zaktualizowane Studio Della wzbogaciło swoją ofertę o 120 dodatkowych wzorów laptopów. Wzory zostały zainspirowane kulturą całego świata. Zaprojektowane przez nas laptopy Dell wyróżniać się będą odważnymi, żywymi kolorami wschodu lub formami minimalistycznymi wprost z kultury skandynawskiej.

Dell obiecuje na swojej stronie że niedługo znajdziemy znacznie więcej wzorów. Wszystkie one będą organizowane na stronie Studia Dell w kategorie tematyczne, tak abyśmy mogli łatwo odnaleźć interesujące nas motywy.

W tej chwili Studio Dell nie jest jeszcze dostępne w wersji Polskiej, ale mamy nadzieję, iż niedługo się to zmieni i będziemy mieli możliwość zaprojektować wygląd naszego laptopa 🙂

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika