Czy kremem można wyszczuplić twarz? Tak jak każdą inną część ciała, chociaż moja dzisiejsza propozycja jest raczej przeznaczona dla osób, którym marzy się likwidacja zbyt obfitego podbródka i wysmuklenie szyi. Dzięki nim na twarz również można wpłynąć i to w sposób znaczący. Rysy staną się dzięki temu szlachetniejsze, a owal twarzy zyska nieco smukłości. Moją propozycją jest krem wyszczuplający Vexum.SL produkcji DSLaboratories.
Nie słyszeliście o tej marce? Nie szkodzi, DSLaboratories w sumie dość niedawno zaistniało na naszym rynku, de facto firma reprezentowana jest przez dwa czy trzy sklepy internetowe ze Stanów, działające tu u nas, a to dlatego, że profesjonalne kosmetyki DSLaboratories są w zasadzie ukierunkowane na walkę ze szczególnymi problemami toteż nawet w Stanach znaleźć je można jedynie w niektórych salonach, choć trzeba przyznać, że DSLaboratories jest też cenionym dostawcą rozwiązań do salonów SPA – moim zdaniem to już świadczy o wyjątkowym profesjonalizmie, ale nie to decyduje o przydatności kosmetyków tego producenta. Znaczącym czynnikiem, wpływającym na jakość, przyswajalność czy wreszcie działanie samych kosmetykó jest fakt, iż wykonano je wszystkie (a na pewno w znakomitej większości) w technologii nanosomowej, dzięki czemu możemy liczyć na szybkie i długo utrzymujące się efekty.
Przejdźmy jednak do rzeczy – miało być o kremie wyszczuplającym więc skupmy się właśnie na nim, oto zalety jakie ma krem wyszczuplający Vexum.SL:

Krem wyszczuplający o charakterze uniwersalnym

Zapewne o tym wiecie, że zdecydowana większość kosmetyków wyszczuplających przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla kobiet. O mężczyznach tak jakby nikt nie myślał. Czy to ma znaczenie? Owszem, ma i to ogromne. Dlaczego? Kremy dla pań faszerowane są fitohormonami tj. substancjami pochodzenia roślinnego działającymi tak jak żeńskie hormony płciowe. Substancje te mogą rozchwiać gospodarkę hormonalną mężczyzn, toteż kosmetyki zawierające je nie powinny być stosowane (pod żadnym pozorem) przez panów.
Vexum.Sl jest neutralnym i uniwersalnym kremem wyszczuplającym nadającym się do stosowania zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn – ograniczenia płciowe w jego przypadku nie obowiązują.

Nanosomy gwarantują szybkość działania

Dzięki nanosomom składniki kremu bardzo szybko wnikają w skórę z jednej strony zapewniając jej niemal natychmiastową poprawę wyglądu tzw. uspójnienie i poprawę jędrności tkanek, z drugiej strony utrzymując się w tkankach przez dłuższy okres czasu składniki wyszczuplające poprawiają przebieg procesu lipolizy (spalania tłuszczu), a to z kolei przekłada się na uzyskanie rzeczywistych efektów odchudzających.
Oczywiście lipoliza nie zachodzi natychmiastowo, toteż producent wzbogacił krem o dotatki, które umożliwiają uzyskanie natychmiastowej korekty owalu twarzy. Te inne składniki kremu (m.in. proteiny pochodzące z pszenicy) nadają skórze spójność natychmiast po użyciu, a że są wchłaniane głęboko efekt ten utrzymuje się przez co najmniej kilka jeśli nie kilkanaście godzin.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.