koszula jeansowaKoszula jeansowa jest taką częścią garderoby, która może sprawić wiele problemów, zarówno kobietom jak i mężczyznom. Jest to bowiem ubiór jednocześnie uniwersalny, ale i nietypowy. W końcu koszule są najbardziej chyba klasycznym elementem garderoby, które same w sobie mogą tworzyć całą stylizację. Doskonale sprawdzają się w wersji eleganckiej, jak i swobodnej. Natomiast koszula jeansowa to wydawałoby się jeszcze lepsze połączenie klasycznej koszuli z ulubioną tkaniną, którą nosimy na co dzień – czyli jeansem. Jednak okazuje się, że wiele osób nie wie, jak i z czym nosić te ubranie.

Z czym nosić koszulę jeansową?

Ze spodniami jeansowymi byłoby to za dużo, ze spódnicą niezbyt elegancko. Ale tak naprawdę okazuje się, że jeansowa koszula pasuje do wszystkiego i świetnie sprawdza się w wielu konfiguracjach. Panowie doskonale będą wyglądali w nieco westernowej, kowbosjkiej stylizacji. Wystarczą spodnie khaki, skórzane buty i nasza bohaterka – koszula, by wuygladać męsko i zniewalacjo niczym John Wayne. Natomiast kobietom ten styl również pasuje, w połączeniu z zawadiacko zawiązana wokół nadgarstka czy na głowie bandaną, panie mogą wyglądać naprawdę kusząco. Ale jeansowa koszula doskonale sprawdza się również w innych połączeniach, na przykład z czarną skóra i ćwiekami. Takie połączenie nawiązuje do stylizacji rockowych, z pazurem i drapieżnością, które świetnie sprawdzają się na wieczornym imprezach. Jeśli przejrzymy portale plotkkarzkie, to zobaczymy, że gwiazdy pokochały takie połączenia i jeansowa koszula gra główną rolę w wielu stylizacjach słynnych osób, celebrytów. Dzieje się tak, gdyż jeans jest uniwersalny, wygodny, bazowy, dający się łączyć ze wszystkim.

Te cechy posiada koszula jeansowa, która ponadto jest bardzo stylowa i modna. Obecnie w kolekcji niemal każdego sklepu odzieżowego możemy spotkać kilka modeli koszul jeansowych, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Wystarczy wybrać odpowiedni fason i kolor dla siebie, by stworzyć w swej garderobie kilka ciekawych stylizacji, które sprawdzą się podczas wielu wyjść na różną okazję.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.