Ostatnimi czasy raczej szerokim zaciekawieniem cieszy się kamień naturalny piaskowiec. My jako firma kamieniarska pragniemy Państwu dać do obejrzenia propozycję naszej firmy, a w szczególności elewacja z kamienia. Kamień naturalny, którym jest piaskowiec pozyskujemy z własnych kopalni ,co sprawia go sporo tańszym od kamienia oferowanego przez konkurencję – pośredników.

Zakład pracy „Biały Kamień” proponuje Państwu: kamień piaskowiec,który można spożytkować na: elewacje z kamienia, murki, kominki, składniki dekoracyjne także dużo innych szczegółów, które w łatwy sposób można wywiązać się z ślicznego piaskowca szydłowieckiego. Należałoby wspomnąć napewno , że nasz piaskowiec szydłowiecki jest najtwardszym w odmianie głazów piaskowców. Kamień ów stosowany był m.in do budowy Kolumny Zygmunta w Warszawie i Pałacu Kultury i Nauki także w stolicy. Mało tego jest bardzo atrakcyjnym kamieniem wsród rzeźbiarzy z uwagi na na osobisty śnieżnobiały zabarwienie, a w szeregu przypadków piękne przebarwienia kremowo żółte dodające niezmiernie rzeczywistego czaru.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.