Zakupy grupowe

Zakupy grupowe

Zakupy grupowe zdobiły w naszym kraju ostatnimi czasy dużą popularność. Niestety firmy, które wystawiały swoje usługi po atrakcyjnych cenach nie zawsze są uczciwe.  Zamiast wykorzystać możliwość zaprezentowania się z jak najlepszej strony i przyciągnąć klientów, raczej odstraszały i same strzelały sobie w przysłowiową piętę.

Nie można jednak generalizować. Bardzo wiele ofert faktycznie okazuje się atrakcyjnymi i przyciągającymi uwagę potencjalnych klientów. Czar zakupów grupowych polega również na tym, że daje nam namiastkę wyjątkowości. Mamy poczucie, że korzystamy z usług wyjątkowych po niższych cenach.

Gdyby nie serwisy tego typu prawdopodobnie nie skusilibyśmy się sami na takie usługi. Korzystając jednak z oferty, która nie jest zawsze bardzo promocyjna, mamy poczucie, że i wilk syty i owca cała. Czyli, że zyskaliśmy w pewien sposób i nasyciliśmy głód zakupów, nie wydając przy tym zbyt wielkiej kwoty pieniędzy. Ofertami z jakich korzystamy najchętniej są te dotyczące usług pielęgnacyjnych, kosmetycznych i fryzjerskich. O ile w przypadku towarów możemy łatwiej ocenić, że na przykład zyskaliśmy dzięki takim zakupom towar mniej wartościowy, tu już trudniej wydać taki osąd. Gabinety kosmetyczne oferują zabiegi takie jak depilacja laserowa  czy mikrodermabrazja  w cenach na prawdę atrakcyjnych. Często jednak oferta obejmuje tylko pierwszy, lub pierwsze dwa zabiegi. By jednak były one skuteczne potrzeba większej ich ilości.

Panie chętnie wykupują również oferty takich zabiegów pielęgnacyjnych jak  makijaż permanentny . Delikatna czarna kreska na trwałe umieszczona na górnej powiece jest inwestycją od kilkudziesięciu do kilkuset złotych i wystarcza na kilka lat. Jak pokazują statystyki najchętniej jednak wykupujemy masaże . A mamy w czym wybierać – masaże tajskie, relaksacyjne, gorącymi kamieniami i wiele innych. I to w kuszących cenach.  

Gdy więc chcemy zmienić fryzurę sprawdźmy, który salon fryzjerski ma aktualnie oferty promocyjne. Zanim jednak z nich skorzystamy – zasięgnijmy opinii innych klientów. Jeśli nie są zbyt pochlebne nasz stały fryzjer  zawsze przyjmie nas z otwartymi ramionami.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.