Dominującym przedmiotem zainteresowania najmłodszych odbiorców Internetu są gry społecznościowe, gromadzą one pokaźne grupy graczy, którzy mogą spędzać czas się razem, po wielokroć zapominając o współczesnym świecie. Do wyboru jest dużo portali serwujących rozrywki społecznościowe o zróżnicowanej tematyce i zwrócone do różnorakich gromad wiekowych.

W ostatnim czasie bardzo znane są zabawy rolnicze, w jakich grający przekształca się w gospodarza i administruje własną farmą. Do niedawna hitem była zabawa Wolni Farmerzy, jakkolwiek tych rozrywek jest coraz wiecej, co chwila porządniej opracowane, i raz po raz więcej odbierają nam suwerennego czasu. Nowością na Lokalnym sektorze jest zabawa Wiejskie życie, wycelowana jest w szczególności dla dziewczyn niemniej grają w nią wszyscy.
gra internetowa
Wiejskie życie to gra MMO rozgrywana przez przeglądarkę. W rozrywce wcielamy się w rolnika wiodącego własny żywot na wsi, jak sama definicja gry wskazuje. Własnym zadaniem jak w analogicznych rozrywkach owego rodzaju jest sadzenie, skrapianie i ścinanie warzyw czy innych roślin. Bezspornie nie zabraknie tu również hodowli zwierząt.
Zabawa Wiejskie Życie umożliwia nam m. in. na kierowanie hodowli zwierząt, przetwarzanie strawy, uprawę roślin oraz krzewów.

Trzeba przyznać, że zabawa jest całkiem absorbująca i po paru chwilach spędzonych przy zabawie można się nieźle uzależnić. W Wiejskim Życiu nie brakuje funkcji społecznościowych, dzięki nim możemy zagrać z własnymi koleżankami oraz wspólnie z nimi ewoluować ranczo.

Barwna grafika oraz dopracowane przedmioty to atrybut typowa gry Wiejskie Życie. Twórcy gry przekazali nam do dyspozycji wiele wielorakich budowli, roślin oraz zwierząt do hodowli. Do scenerii graficznej nie można się przyczepić bo widać, że projektanci stawiali na niej duży nacisk. Nie ma wątpliwości co do tego, że zabawa wyciągnie liczne grono młodszych konsumentów. Zaledwie kilka dni po pojawieniu się gra Wiejskie Życie może się szczycić aż milionem użytkowników!

Wydawca gry – firma Pingla jest znana z przyzwoicie dopracowanych produkcji. Także i tym razem rozpaleni gracze się nie rozczarują. Gra Wiejskie Życie to punkt poważna dla każdego, kto chciałby przynajmniej na sekundę zmienić się w farmera, zarządzającego własną ranczo.

Zabawy w sieci zastąpiły już całkiem gry freeware uruchomiane z lokalnego peceta, przede wszystkim wobec tego, że jest dozwolone grać bezpłatnie, można się spotykać z innymi ludźmi online i nie wypada niczego wprowadzać na własnym laptopie.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika