Niemal każda pani chciałaby być stosownie ubrana. Gdy dobierasz sukienkę powinnaś uwzględnić kilka rzeczy. Po pierwsze nie każdej kobiecie we wszystkim dobrze. Musisz wiedzieć, które elementy twojej sylwetki warto zaakceptować, a które lepiej nieco ukryć. Na paniach nieco chudszych ;lepiej leżą przylegające. Panie o okrąglejszych kształtach mogłyby raczej ubierać sukienki luźniejsze.

Jeżeli jesteś wysoka to zbyt dopasowana odzież jeszcze cię optycznie wyszczupli. Dlatego też lepiej w w takiej sytuacji ubrać jaśniejszą nieco swobodniejszą sukienkę. A gdy jesteś niewysoka wtedy krótsza\mini sukienka wydłuży optycznie twoje nogi. Następna rzecz to dobór zharmonizowanego stylu odzieży. Przede wszystkim należy się ubierać stosownie do wieku. Nie znaczy to, że kobieta w średnim wieku nie powinna nosić kolorowych wiosennych sukienek, lecz przy bardziej uroczystych okazjach należałoby raczej ubrać coś bardziej eleganckiego.Bardzo ważne jest żeby dobrze się czuć w wybranej przez siebie odzieży. Dzięki temu zyskamy dużo swobody i pewności siebie, co przełoży się na to jak postrzegają nas inni.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.