odszkodowanie po śmierci ojcaCzęsto spotykamy się z sytuacjami gdzie w rodzinie zarabia tylko jedna osoba i jest ona żywicielem całej rodziny. Najczęściej jest tą osobą ojciec i pełni rolę głowy całej rodziny. Zarabia pieniądze aby utrzymać całą rodzinę i mieć na wszelkie wydatki. Co ma czynić rodzina i osoby uzależnione finansowo od tej osoby? Dzieci mogą ubiegać się o odszkodowanie po śmierci ojca jeżeli udowodnią odpowiednimi argumentami, że ich sytuacja życiowa znacznie się pogorszyła po śmierci ojca ponieważ był jedynym źródłem utrzymania całej rodziny. Jeżeli udowodnimy to ubezpieczycielowi i zgodzimy się lub dojdziemy do ugody z nim na wymienioną przez niego kwotę to cała sprawa jest zakończona i wystarczy czekać na wypłatę odszkodowania. Może ona być wypłacona w całej sumie jednorazowo lub w częściach, co każdy miesiąc. Jeżeli spór z ubezpieczycielem będzie się zaostrzał i nie dojdziemy z nim do kompromisu, możemy dociekać swoich praw o odszkodowanie w wymienionej przez nas kwocie w sądzie. Sąd wtedy określi na podstawie wszystkich faktów czy rzeczywiście nasza sytuacja życiowa pogorszyła się na tyle, że konieczne jest wypłacenie odszkodowania przez ubezpieczyciela winowajcy nieszczęśliwego wypadku w którym zginął jedyny żywiciele rodziny.

O autorze

Artur Klimkiewicz pomaga uzyskiwać wysokie kwoty odszkodowań i zadośćuczynień za uszczerbek na zdrowiu, śmierć bliskiej osoby, a także zadośćuczynień oraz rent odszkodowawczych

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.