W dzisiejszych czasach organizacja ślubu i wesela to nie lada wyzwanie. Na rynku nie brak firm, które zajmują się kompleksową organizacją tych uroczystości – można powierzyć im niemal każdy aspekt tego Najważniejszego Dnia – od  butów panny młodej po fotografa i kamerzystę.
Nowe agencje wyrastają jak grzyby po deszczu. Czego możemy od nich oczekiwać?

Zakładając, że zdecydowaliśmy się powierzyć firmie organizację uroczystości od A do Z możemy wymagać pomocy w następujących elementach przygotowań:

– Wybór sali weselnej , negocjację ceny z jej właścicielami (firmy takie często mają własne sale lub duże rabaty)

– Wybór i druk zaproszeń na ślub, przyjmowanie potwierdzeń obecności od gości.\

– Polecenie firmy, której  Młodzi powierzą naukę tańca.

– Dobór dekoracji na salę, do kościoła, do Urzędu Stanu Cywilnego

– Zorganizowanie środka lokomocji – czy to samochodu czy baśniowej karety.

– Wybór cukierni, która przygotuje tort weselny, wybór samego tortu.

– Zatrudnienie fotografa ślubnego i kamerzysty. Nieraz agencje posiadają bogaty wybór port folio i wskazują najlepszych wg nich specjalistów tej dziedziny.

– Doradztwo w kwestii ślubnych strojów Młodej Pary, drużbów i druhen a nawet rodziców, dziadków czy rodzeństwa Młodych.

– Zakup i dostarczenie kwiatów – począwszy od dekoracji, przez gotowy bukiet Panny Młodej i bukiety druhen po kwiaty do butonierki Pana Młodego.

– Dodatkowe atrakcje dla gości weselnych i niespodzianki dla Młodej Pary (upominki, podziękowania, pokaz fajerwerków, wypuszczenie gołębi czy motyli…)

-Organizacja i wszelkie ustalenia z kapelą weselną i wodzirejem, wyborem muzyki na pierwszy taniec i charakteru oprawy muzycznej całej uroczystości.

– Wybór obrączek i ślubnych dodatków

– Bieżący nadzór nad fotografią i filmowaniem oraz pracą kapeli. Koordynacja pracy kelnerów i innych osób obsługujących w jakiś sposób imprezę.

– Organizacja różnych ważnych elementów wesela, takich jak np. powitanie Pary Młodej na Sali, podziękowanie dla Rodziców, Oczepiny, tort weselny, pożegnanie gości.

– Pilnowanie by wszystko odbywało się zgodnie z harmonogramem imprezy

Jednym słowem wynajmując taką agencję zdejmujemy ze swoich ramion spory ciężar. Jest to idealne rozwiązanie dla tych par, które nie mają czasu, są zabiegane, zapracowane. Pytanie tylko czy chcemy pozbawić siebie radości i uroku przygotowań do tego najważniejszego dnia w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.