Zawsze zaskakuje ludzi, że nie spożywam żadnych trunków alkoholowych, poza wytrawnym winem, czy dobrym szampanem, podobnie jest z kawą, nie przypadła mi do gustu. Co innego zielona herbata, tą mógłbym pić, przysłowiowymi litrami, jednak nie mam ku temu potrzeby, wolę się raczej nią delektować. Czasem wolę napić się również żurawinowej lub malinowej, herbata jest bardziej w moim indywidualnym guście.

Pewnie znajdą się obrońcy kawy, którzy stwierdzą, że zielona herbata, nie ma tylu zwolenników, co trunek ulubionych kawoszy, po części mają rację. Nie wiedzą tylko, że taka sytuacja, jest tylko w naszym kraju, w Azji, czy nawet Ameryce Południowej, to właśnie zielona herbata przoduje, wręcz stała się produktem popularnym. Nasze społeczeństwo w końcu też prędzej czy później przejrzy na oczy, choć akurat tutaj pozostawiam jeszcze trochę czasu, na uświadomienie błędu jaki popełniają.

Już słychać historię o młodych ludziach, którzy poprzez złe odżywianie oraz przyjmowanie płynów, nie dostarczających węglowodany czy witaminy, zmarnowali sobie zdrowie. Niestety, w tym przypadku, powrót do pełnej sprawności, jest niemożliwy, choć akurat tutaj powinniśmy mieć pretensję, wyłącznie do siebie. W takich przypadkach, nie potrafimy jednak przyznać się do błędy, wydaje się to bardzo dziwne, ale jednak tak właśnie jest. Dlatego swoje przyzwyczajenia, fobie i dewiacje, na tle innych ludzi, uważam nie tylko za dobre, mało tego rozsądne a przede wszystkim nie wpływające na moją kondycję zdrowotną.

Stopka autora: Blog zielona herbata.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika