Ciężko jest wyobrazić sobie polityka w innej sytuacji niż siedzącego na posiedzeniu Sejmu pod krawatem i w garniturze lub podczas debaty, czy innych wystąpień publicznych. Politycy to jednak też ludzie i maja swoje życie prywatne oraz hobby. Zobacz, jak relaksują się politycy po pracy.

 

Polityka jest bardzo pasjonując i z pewnością bywa uzależniająca – rzadko się zdarza, aby osoba, która raz wejdzie w świat polityki, chciała z niego zrezygnować. Czy jednak polityka to pasja? Dla niektórych pewnie tak, dla większości to jednak zawód, czasami misja. Co zatem robią politycy w wolnych chwilach?

 

Barracka Obama i jego prawdziwa pasja

Grzegorz Schetyna wyjawił kiedyś w Radio Zet, że prezydent Stanów Zjednoczonych jest zapalonym kibicem koszykówki oraz niezłym zawodnikiem. Być może jest to prawda, tak samo jak to, że Barrack Obama z wielką przyjemnością oddaje się grze w golfa. Sam jednak przyznał, że jego ulubionym hobby jest „skeet shooting”, czyli strzelanie z broni palnej do rzutków. Wypowiedź prezydenta wzbudziła spore zamieszanie w USA, ponieważ prezydent jest zwolennikiem zaostrzenia przepisów pozwalających na posiadanie broni.

 

Trochę adrenaliny na odstresowanie

Praca polityka to spora odpowiedzialność, a tam gdzie odpowiedzialność, pojawia się i stres. Jest wiele sposobów, by walczyć z tym przykrym stanem, jednak Adam Hofman, młody polityk z PIS, postawił na taktykę silnych wrażeń. Polityk ujawnił na swoim profilu w Facebooku zdjęcia ze skoku spadochronowego.

 

Niesłabnąca miłość do piłki nożnej

Co może mieć ze sobą wspólnego polityka i piłka nożna? Odpowiedź jest jedna – Donalda Tuska. Premier znany jest ze swej miłości do footballu. Gdy tylko może, pojawia się na meczach reprezentacji oraz trenuje. Ostatnio oprócz piłki nożnej można go kojarzyć z bieganiem i z gra w tenisa.

 

Taaaaka ryba…

Wypad na rybki to stary dobry sposób na wyciszenie się po całym tygodniu pracy, o czym dobrze wiedzą panowie oraz była wiceminister Sejmu Ewa Kierzkowska, która przyłapana została nad jeziorem na gorącym uczynku. Jak sama twierdzi, wędkarstwem zarazili ja znajomi.

 

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.