Oczyszczanie jelit jest w dzisiejszym czasie konieczną terapią, jaką każdy z nas raz na jakiś czas powinien sobie zafundować. Zbyt duże zażywanie leków, jedzenie nie małej ilości słodyczy, ciasta drożdżowego, nabiału, a także nieprawidłowe zestawianie produktów w diecie sprzyja zagnieżdżeniu się w przewodzie pokarmowym złych mikroorganizmów, pasożytów, drożdży. Te wszystkie pasożyty wędrują do śluzówki dróg pokarmowych żywiąc się naszą krwią i usuwają „w nas” szkodliwe produkty fizjologiczne – „toksyny”. Toksyny te powodują nasilenie się bólów głowy, różnorodnego rodzaju uczuleń, angin, przeziębień, częstych zapaleń spojówki, nerek, silnych bólów żołądka, nerek, zmęczenie itd. Aktywność tych bakterii w naszym organizmie nierzadko bywa całkowicie nieprzewidywalna. Niszcząc zdrową mikroflorę, bakterie chorobotwórcze tworzą dysbakteriozę, na którą cierpi, według badań specjalistów, do 80% populacji, niezależnie od wieku.

Częste oczyszczanie organizmu jest, więc konieczne, żeby przeciwdziałać tym wszystkim złym następstwom i niechcianym objawom. Do całkowitego oczyszczania jelit jest niezbędny zestaw trzech świetnych preparatów, które w mgnieniu oka poradzą sobie z zatruciem jelit, jak i innych organów. Pure Yucca mieści w sobie cudowną roślinę Yukkę, która ma w sobie super moc i oczyszcza kosmyki jelita grubego, odbudowuje jego błonę śluzową, co powoduje że oczyszcza i odnawia jelita.

Nopalin natomiast to gatunek kaktusa, który usuwa z Twoich jelit złogi kamieni kałowych, a włókno błonnika stanowi pożywkę dla dobrej flory bakteryjnej jelit. Poza tym Nopalin odtruwa, stymuluje wypróżnianie, likwiduje wzdęcia i koi następstwa złego odżywiania. Probio Balance mając pałeczki kwasu mlekowego posiada powłokę, która przykrywa śluzówkę jelita, posiadającej własności ochronne, metaboliczne i uszczelniające jelita. Teraz już wiesz, dlaczego powinno się robić sobie oczyszczanie jelit. Ten zestaw 3 preparatów pozwoli Ci zadbać o zachowanie codziennej higieny i pozwoli Ci pozbyć się złych bakterii, co więcej uodporni Twój organizm.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika