Paryż. Londyn, Mediolan, a może Nowy Jork? Z tymi miastami związani są  najwięksi projektanci, najnowsze trendy i najciekawsze obuwie. Nie ma takiej kobiety, która nie pokusiłaby się na nową parę butów wiedząc, że sezon przywita w wysokich platformach z najnowszej kolekcji paryskich projektantów.

Kobiety nie tylko lubią być modne ale przede wszystkim chcą wyróżniać się wśród swoich znajomych, tak jak znane fashionistki, które jako pierwsze na swoich blogach obwieszczają co jest w modzie, a czego trzeba unikać szerokim łukiem. Nie banalna forma, ostry styl, nuta elegancji, a może minimalizm i wygoda. W tym roku warto przełamać się i postawić na rockowy styl. Szalenie eleganckie damskie buty, beżowe szpilki ozdabiane ćwiekami z drobnymi kryształkami to jest strzał w dziesiątkę!  Jednak, nie wszystkie z nas lubią wysoki obcas. Dla tych, które gustują tylko w obuwiu płaskim polecam lordsy o podobnym zadziornym charakterze.

A może wiosenno-letnie kolekcje 2013 charakteryzują się neonowymi kolorami i finezją, czy to w tym sezonie projektanci postawili na creepersy z ćwiekami? Tego wszystkiego możesz dowiedzieć się na stronie: www.merg.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.