Ludzie różnie podchodzą do blogów, bo jest ich całe morze i jeżeli trafisz na zbyt dużą ilość blogów kiepskiej jakości, możesz się sparzyć. Przarty to blog prowadzony przez trzech różnych autorów – wszyscy pisali wszędzie gdzieś indziej, wszyscy mają w blogowaniu doświadczenie. Koncepcja bloga jest prosta: ułatwić ludziom podejmowanie różnych decyzji zakupowych, ale też zbieranie w jednym miejscu różnych porad.

Jeżeli na blogu wpis „Aktywne dzieciństwo – sposoby fizycznego rozwoju dla najmłodszych” można znaleźć obok „Jaka trampolina – przybliżamy rodzaje trampolin” czy „Jak bezpiecznie robić zakupy w sieci”, to wiedz, że blogerzy tam piszący, wiedzą, co to jest indywidualność.

Każdy spośród trzech autorów posiada inne zainteresowania i własny styl pisania. Pozwoliło to stworzyć oryginalnego bloga, z bardzo różnorodną treścią – od tematyki technicznej (jak coś zmontować, rozstawić, obsługiwać), przez porady zdrowotne, lifestyle’owe, aż po poradniki typowo zakupowe.

Blog Przarty jest również otwarty na publikowanie podesłanych tekstów (jeżeli podsyła je firma, możliwe jest załączenie odnośnika do jej strony, w zamian za przekazanie swojej wiedzy) – pod warunkiem, że są interesujące, pisane poprawnym językiem i zawierają rzetelne informacje.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika