1. szafaTego ,że „kobieta zmienna jest” nie trzeba chyba żadnej z was powtarzać, a za tą jej chwiejnością emocjonalną jak i fizyczną stoi w parze ciągła zmiana strojów, stylów, jednym słowem rewolucja szafy. Ale czy na pewno , aby poczuć się inną musimy wymieniać całą nasza szafę? Otóż moje drogie Panie wcale nie. Dziękujmy że w naszym modowym świecie egzystuje coś takiego jak dodatki. Mowa tu o różnego rodzaju torebkach, biżuterii, gadżetach, kołnierzykach, spinkach do włosów itp. Dobrze dobrany dodatek może odświeżyć naszą kreację z poprzedniego sezonu i tchnąć w nią drugie życie, i nikt nie powie nam w towarzystwie, że nosicie zeszłoroczne ubrania.
  2. Istnieją również ponad czasowe elementy stroju każdej z nas jak na przykład mała czarna. może zdawać się ,że każda z nas wie o czym mowa ale dla zasady wytłumaczę. Otóż mała czarna to prosta ale zarazem kipiąca elegancją czarna kreacja. Jej ewenement tkwi w prostocie i w tym ,że przy pomocy rozmaitych dodatków może być tak rozbudowane, że praktycznie możemy włożyć ją na każda okazję. Bo na przykład komponując strój wyjściowy wzbogacamy naszą małą czarną o dyskretną, lub efektowną złota biżuterię lub elegancki kołnierzyk i już czujemy się królowa balu. Gdy nadejdzie konieczność na włożenie ubioru biznesowego, również możemy wykorzystać naszą małą czarna. Tym razem niezbędnym dodatkiem jest dobrze dobrany żakiet, a nasz wizaż możemy wzbogacić odpowiednio dopasowaną biżuterią.
  3. Zaleta ubrań koloru czarnego jest to , że wizualnie zmniejszają obwody a przeważnie większości z nas zależy na odjęciu sobie paru kilogramów. Bardzo ważną ,rzeczą jest aby układając nasz strój nie zapomnieć o tym, że ponad wszystko liczy się dobry smak i nie przekraczanie istotnych granic, nasze dodatki powinny niestety pasować do obowiązujących w danym czasie trendów. Tak więc tego typu kreacja jest koniecznym elementem każdej szafy. Jeśli nie masz tego typu sukienki, lub może jest ona już stara i zniszczona to czym szybciej biegnij na zakupy i kup sobie ten ponadczasowy element garderoby gdyż z pewnością przyda się przy najbliższej okazji.
UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.