Schody w mieszkaniu powinny być wykonane solidnie i ze smakiem. Tak, aby były wygodne, bezpieczne i eleganckie. Ich stopnie powinny być stabilne, podobnie jak i poręcz przymocowana z boku. Natomiast długość i wysokosć stopni powinna być odpowiednio dopasowana do użytkowników budynku – tak, by były one w stu procentach wygodne.

Schody z balustradami Oczywiscie wykonane mogą być w różny sposó. I tak niektórzy zamawiają do swojego domu schody marmurowe. Inni wolą drewniane. A najczęściej są one ze zwykłego kamienia, ewentualnie pokryte dodatkowo płytkami, żeby nadać całości lepszego wyglądu.

Uwagę należy zwócić na balustrady przymocowane obok schodów. Mogą być ozdobne, tworzone przez specjalistów znających się na rzeczy w tuym zakresie i tworzących ręcznie zdobienia zarówno na końcówkach poręcz, jak i przez całą długość balustrady. Ale niektórzy wolą też proste wykonanie, z metalicznym pokryciem – co świetnie się sprawdza w przypadku balustrad schodowych umieszczanych w biurowacach znanych i renomowanych firm i korporacji, którym zależy na zewnętrznym wizerunku.

O autorze

Czasem piszę, czasem czytam, hobbystycznie promuję darmowe programy. W zasadzie co tu więcej pisać?

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika