Będąc szefem firmy, jesteś jej wizytówką. Tak jak twoje biuro twoją. Bo w końcu jak cię widzą, tak cię piszą. Specjalnie dla wymagającej kadry zarządzającej MDD wprowadza na rynek gabinetowe meble Crystal.

Tylko podstawowe kolory: biały, czarny oraz brązowy. Minimalistyczny styl, bez zbędnych wzorów z jedyną ozdobą w formie chromowanych elementów. Czysta forma i przemyślane proporcje. Meble Crystal to propozycja dla osób dbających o styl i ceniących wolną przestrzeń.

MDD tworzy razem z klientem. Możesz wybrać Crystal biały, czarny lub czarno-brązowy. W końcu meble są także odzwierciedleniem osobowości.

Szczegóły oraz zdjęcia na stronie www.mdd.pl.

Fabryka Mebli Biurowych MDD od lat zajmuje czołowe miejsce wśród liderów swojej branży. Jesteśmy największym w Polsce dostawcą stanowisk pracy pod względem ilości biurek i światowym liderem na rynku lad recepcyjnych. Naszą sprawność funkcjonowania i kompleksową obsługę doceniono w Europie, Stanach Zjednoczonych i Dubaju, jak również w tak egzotycznych zakątkach jak Mauritius czy Seszele.

 

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.