Nagroda to słowo, które potrafi wabić naprawdę bardzo wiele osób, z drugiej strony należy wiedzieć, że w niektórych przypadkach lepiej będzie dla nas jeżeli zdecydujemy się na bardziej pewne rozwiązania, niż obiecywany milion w totka. Jak zapewne zdajemy sobie sprawę, tylko w niektórych przypadkach takie rozwiązania jak nagrody za kody  dają nam pewność, z drugiej strony należy wiedzieć, że jeżeli zdecydujemy się na pewnego rodzaju środki, to znacznie prościej i szybciej będziemy mogli zmienić nasze podejście.

Owszem jest również taka, że to właśnie sklepy decydują się na takowe rozwiązania tylko i wyłącznie w celu zwiększenia sprzedaży, ponieważ znajdzie się grupa ludzi, którzy bardzo chcenie podejmują się wyzwania zbierania bonów, kodów a są ludzie, którzy podchodzą to tego z słomianym zapałem, czyli na początku zakupią kilka towarów, ale nie chce się im zbierać i dbać o te nagrody, dlatego po pewnym czasie zapominają o swoich kuponach.

To najlepszy przykład na to, że nie zawsze możemy sobie pozwolić na takowe rozwiązania, szczególnie iż tylko w nielicznych przypadkach ktoś podejmuje takie wyzwanie. Ale cóż, jak sklep coś robi, to znaczy, że interesuje się swoimi klientami a to jest niezwykle ważne.  Może być również tak, że nie zawsze sobie  pozwolimy na takie rozwiązania, szczególnie iż w niektórych przypadkach po prostu nagrody są mniej interesujące niż powinny, ale cóż, przecież już jest takie życie i nie zawsze dostaniemy to czego chcemy, ale to już jest zupełnie inna sprawa o której lepiej nie wspominać, szczególnie teraz.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.