Dobrym sposobem na podreperowanie studenckiego budżetu są prace zlecone, m.in. pisanie wypracowań, korepetycje czy roznoszenie ulotek. W ten sposób można nieźle zarobić, ale nie każdy student posiada zdolności pedagogiczne, a roznoszenie materiałów reklamowych po prostu nam nie odpowiada. Warto się zastanowić nad zajęciem, które nie będzie wymagało od nas dużego zaangażowania i będziemy je mogli wykonywać w dogodnym dla siebie czasie.

Może to być testowanie różnych produktów i usług dostępnych na polskim rynku, kupujemy na przykład zapiekankę w barze szybkiej obsługi i opisujemy w internecie nasze spostrzeżenia dotyczące jej smaku, czy jakości obsługi w tym punkcie gastronomicznym. Można również przeprowadzać ankiety dla losowo napotkanych osób. Ja polecam robienie srebrnej biżuterii z półfabrykatów do wyrobów autorskich. Jest to dość łatwa praca polegająca na tworzeniu niepowtarzalnych wzorów bransoletek czy wisiorków.

Produkty potrzebne nam do rozpoczęcia naszej działalności znajdziemy w sklepach internetowych, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę „biżuteria srebrna”. Jeśli mieszkamy w dużym mieście, na pewno jest w nim jakaś hurtownia biżuterii. Kupujemy kilka opakowań różnych korali, przekładek ozdobnych, rzemieni, linkę jubilerską oraz szpilki z których zrobimy srebrne kolczyki.

Pamiętajmy, by nie powielać pomysłów innych, im większa różnorodność w Twoich wyrobach tym chętniej będą one kupowane. Każda kobieta chce mieć coś niepowtarzalnego, mieć pewność, że nikt inny nie będzie nosił takiego wisiorka jak ona. Gotowe produkty możemy rozprowadzać pocztą pantoflową przez nasze koleżanki, siostry czy mamę, zaoszczędzi to nam na pewno dużo czasu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika