Pomysł na łazienkę

Wiadomo nam od dawna jak wyglądają polskie szpitale. Unia Europejska nie specjalnie przyczyniła się do wzrostu standardu w polskich szpitalach, a jedynie niektóre prywatne szpitale no i oczywiście zachód są w stanie przyjąć nas godnie. Pomijając fakt jak jesteśmy karmieni, choć w końcu to nie hotel. Stosunek pracowników do pacjentów.

Jest oprócz tego wszystkiego istotna rzecz. Mianowicie przychodzi taki moment kiedy schorowani udajemy się w miarę swoich możliwości do miejsca gdzie nawet król chodzi sam. Chcielibyśmy wtedy poczuć komfort  i spokój. Niestety nie u nas. Pomysł na łazienkę w polskim szpitalu jest zaczerpnięty chyba jeszcze z średniowiecza, a wyposażenie łazienki daje wiele do myślenia. Często jest tak, że są to tak stare i nie odrestaurowane akcesoria łazienkowe, z których możliwe że korzystał jeszcze któryś z naszych polskich królów. Nie jest to sympatyczna sytuacja, ponieważ nawet widok pań sprzątaczek kilka razy dziennie nie daje nam komfortu i spokoju czy aby przypadkiem podczas korzystania z łazienki nie stanie nam się jeszcze większa krzywda. Na nic tu oczywiście nasze skargi i protesty, bo każdy tłumaczy się oczywiście brakiem pieniędzy. I nie warto się tu nawet złościć, że przecież tyle lat człowiek płaci składki i chciałby być godnie przyjęty. Bo od tego możemy jedynie pogorszyć tylko swój stan zdrowia.

Na pewno nie wszędzie sytuacja ma dokładnie taki stan rzeczy, ale wtedy trzeba by wyłożyć dodatkowe pieniądze bezpośrednio z własnej kieszeni. Pytanie tylko kogo na to stać?

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.