Złote sztabki okolicznościowe zyskują dziś coraz większą popularność. Poszukiwane są zarówno przez kolekcjonerów czy inwestorów lokujących pieniądze w złocie, jak i przez nabywców, którzy kupują takie sztabki w prezencie: w ramach podziękowania czy na przykład uczczenia jakiejś wyjątkowej okazji. W ofercie Mennicy Polskiej można znaleźć między innymi pamiątkowe sztabki złota, których projekty nawiązują do jubileuszu (sztabka złota z napisem „100 lat”), ważnego wydarzenia (sztabka złota na pamiątkę chrztu) lub miejsca (seria sztabek „Kocham Polskę”, prezentująca poszczególne regiony naszego kraju).

Jednym z ostatnich hitów jest sztabka złota zaprojektowana specjalnie, jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej. Świetny prezent – najczęściej od rodziców chrzestnych. Pamiątkowa, gustowna i wartościowa… Sztabka (o masie 1/10 uncji, wybita w złocie najwyższej próby 999,9) dostępna w sklepie internetowym Mennicy Polskiej, ma obecnie wartość blisko tysiąca PLN. Produkt oferowany jest w limitowanym nakładzie, tj. zaledwie 777 sztuk, jak podaje producent, którym także jest Mennica Polska.

Te ponadczasowe, ekskluzywne sztabki kolekcjonerskie można zamówić w taki sam sposób, jak zamawia się zwykłe sztabki złota lub monety bulionowe w sklepie online. Wybrany produkt dodaje się do wirtualnego koszyka, wybiera formę płatności i sposób dostawy. W ciągu kilku dni przesyłka jest pod wskazanym adresem. Sztabki pakowane są w eleganckie drewniane etui. Razem z zakupioną sztabką złota otrzymuje się także certyfikat weryfikujący jej prawdziwość.

Warto pamiętać również o tym, że złoto (w tym także kolekcjonerska sztabka złota, np. pamiątka Pierwszej Komunii Świętej) zakupione w Mennicy Polskiej, można w każdej chwili Mennicy Polskiej odsprzedać. Dzieje się tak dlatego, że wraz z każdym zakupem złota otrzymujemy tu pełną gwarancję jego odkupu. Jeżeli kupione złote sztabki nie będą wręczane w prezencie, to znaczy mamy zamiar zatrzymać je dla siebie, na przykład jako lokatę oszczędności, możemy je przechowywać w skarbcu Mennicy Polskiej. Usługa taka oferowana jest klientom Mennicy za stosunkowo niewielką opłatą.

Więcej o kolekcjonerskich, okolicznościowych sztabkach złota na stronach Mennicy Polskiej. Zapraszamy!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika