Firma FAAC na polskim rynku działa już ponad 10 lat. Ostatnio swoje sukcesy uczciła z pracownikami i kontrahentami podczas Wielkiej Gali.

Wielka Gala FAAC producenta rozwiązań w automatyce, kontroli dostępu oraz systemach parkingowych odbyła się 11 stycznia w Hotelu Panorama w Mszczonowie. To była kolejna okazja do świętowania zeszłorocznych sukcesów firmy FAAC, m.in. przejęcie Grupy Magnetic Autocontrol.

Polski oddział FAAC do wspólnego świętowania zaprosił najlepszych dealerów i dystrybutorów. Podczas Gali wręczono ponad 200 autoryzowanych certyfikatów firmy FAAC oraz wyłoniono 9 zwycięzców Programu Lojalnościowego VIP Club The FAAC’to 2012, którym wręczono atrakcyjne nagrody.

Wydarzeniu towarzyszył występ zespołu. Opiekę nad eventem objęła Agencja Reklamowa Bandera należąca do Grupy Aveex.

W Polsce produkty Firmy FAAC obecne są od 1998 roku i znane są ze swej trwałości oraz niezawodności. Są w stanie sprostać różnorodnym oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Priorytetem Firmy FAAC jest także bezpieczeństwo i zapobieganie ewentualnym wypadkom związanym z automatycznym działaniem bram, drzwi i zapór. Bezpieczeństwo gwarantuje technologia hydrauliczna- uznana w świecie za najbezpieczniejszą, jak również dostosowanie wyrobów FAAC do standardu UNI 8612, oraz najnowszych europejskich wymagań dla uzyskania znaku CE.

Firma FAAC rocznie produkuje ponad 300 tysięcy napędów, a wszystkie są zgodne z normami europejskimi gwarantowanymi przez powszechnie uznane instytucje. FAAC jest niekwestionowanym liderem w sektorze automatyki w całej Europie i od 1965 roku oferuje swoim klientom najlepszy produkt zaznaczając, iż jest to „automatyka na całe życie”.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika