W związku z tym, że istnieje wiele firm, które zajmują się sprzedażą i dystrybucją sprzętu i oprogramowania komputerowego i elektronicznego, łatwo jest paść ofiarą oszustwa i zakupić sprzęt, który opróżni nam kieszenie i wzbudzi jedynie frustrację. Warto, zatem, przy tego rodzaju zakupach upewnić się, że sprzęt przez nas nabywany pochodzi z pewnego źródła i nie przysporzy nam problemów.

Przeglądając różnego typu fora internetowe napotykamy mnóstwo pozytywnych i negatywnych opinii o konkretnych przedsiębiorstwach i ich usługach. Warto się z nimi zapoznać, gdyż są to deklaracje klientów i często mogą być pomocne przy wyborze miejsca naszych potencjalnych zakupów. Należy również pamiętać o tym, by zwrócić uwagę czy sprzedawca zapewnia nam gwarancję na zakupiony sprzęt i na jakich warunkach się ona odbywa.

Certyfikat Jakości - Promobile

Certyfikat Jakości – Promobile

 

Przykładem niech będzie choćby firma Promobile, która do każdego zakupu dołącza Certyfikat Jakości informujący klienta o pochodzeniu sprzętu, o tym, iż jest on poddawany testom jakości i przepakowywany oraz objęty gwarancją. Jest to rzeczowa krótka informacja, która pozwala mieć pewność o dobrej jakości sprzętu Promobile. Na wspomnianych wyżej forach internetowych znajdziemy negatywne opinie o Promobile i ich produktach, ale firma ta uzyskała status Super Sprzedawcy, który świadczy o profesjonalnym i konkretnym podejściu do klienta, zatem wypowiedzi te stanowią jedynie próby zabiegania konkurencji o spadek sprzedaży Promobile. Uczciwość wobec klienta jest dla Promobile sprawą pierwszorzędną.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.