Zalando – największy w Europie internetowy butik obuwia i odzieży rozpoczął współpracę z porównywarką cen Nokaut.pl. W miesiąc po pojawieniu się w Polsce, oferta sklepu dostępna jest na stronach Nokautu.

 Zalando to innowacyjne przedsięwzięcie e-commerce; sklep internetowy z obuwiem,  odzieżą i dodatkami do domu działający w 13. krajach Europy. W jego ofercie znajdziemy ponad 120 000 produktów, ponad tysiąc marek najpopularniejszych producentów, ale też ekskluzywnych projektantów, których produkty trudno spotkać w handlu detalicznym. Butik gwarantuje swoim klientom wysokiej jakości obsługę, udostępniając w standardzie szeroki pakiet usług, do których należą m.in. darmowa wysyłka, 30. dniowy okres zwrotu wszystkich zakupionych produktów (również bezpłatny) czy też szybka realizacja zamówienia – wysyłka następuje z reguły tego samego dnia. Teraz z oferty Zalando.pl mają okazję skorzystać Użytkownicy porównywarki Nokaut.pl.

 Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczętej współpracy z Nokaut.pl – mówi Piotr Wódkiewicz, PR Manager Zalando.pl. – Partnerstwo to z pewnością przyczyni się do wzrostu sprzedaży w naszym sklepie, jak również umocni naszą markę w świadomości konsumentów. Zależy nam, by Zalando.pl miało mocną pozycję na polskim rynku, a dzięki kooperacji z Nokaut.pl będziemy mogli szybciej osiągnąć ten cel.

 Wtóruje mu Fabian Adaszewski, PR Manager Grupy Nokaut SA, właściciela porównywarki Nokaut.

 Jest nam niezmiernie miło powitać Zalando.pl w gronie Klientów Nokautu. Dzięki nawiązanej współpracy baza naszej porównywarki powiększyła się o ponad 100 000 produktów, a nasi Użytkownicy mogą skorzystać z oferty sklepu, trzymającego wysoko poprzeczkę standardu e-sprzedaży. Szybka realizacja zamówienia, bezpłatna wysyłka niezależna od jego kwoty, wydłużony do 30 dni okres zwrotu towaru, to jakość obsługi, której życzymy wszystkim naszym Użytkownikom.

 Zalando jest kolejną po C&A czy Spartoo rozpoznawalną na międzynarodowym rynku marką, która współpracuje z internetową porównywarką cen Nokaut.pl. Dotychczas liczba produktów dostępnych w kategorii Moda i styl wynosiła niemal 300 000. Współpraca z Zalando wpłynie znacząco na wzrost liczby oferowanych użytkownikom Nokautu produktów.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika