Tydzień temu dostałam małego kota o srebrno- szarej maści i pięknych błękitnych oczach. Jest po prostu uroczy, przepraszam urocza-kotka! Cieszyłabym się jak szalona z prezentu gdyby nie fakt, że w domu mam już królika… no właśnie. Kot i królik, czy dwa tak cudowne, ale zupełnie różne zwierzątka domowe mogą żyć w zgodzie? Uwierzcie mi, że tak i to jest piorunująco ciekawe.

Kotka boi się królika, a królik zabiega o jej względy… czasami. Może dlatego, że kociak jest malutki bo ma dopiero trzy miesiące, a królik półtora roku, no tak tylko, że jest to miniaturka. W każdym bądź razie kotka chyba powoli oswaja się z nowym przyjacielem.

Ostatnio zastanawiałam się czym mam karmić mojego nowego domownika, bo jest to kot rasowy więc dbanie o niego jest jeszcze trudniejsze niż o małego dachowca.  Znalazłam bardzo fajny sklep internetowy, którego asortyment jest tak duży, że postanowiłam, iż zacznę tam również kupować produkty dla Gacka (mojego królika). Nazwałam go tak dlatego, że jest czarniuteńki i ma dłuuugie uszęta. Wracając do nowo odkrytego sklepu nazywa się animalCity dosłownie jakbym przeniosła się z jednego świata zwierząt do drugiego. Mój kociak dostał smaczne jedzonko (mam taką nadzieję), piękny kojec i zieloną zabawkę, a królik nowe suszone owoce.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika