Duży, odstający brzuch nie tylko brzydko wygląda, ale jest także groźny dla zdrowia. Zalegające pokłady tłuszczu pod skórą owijają się wokół serca i wątroby, zwiększając ryzyko wystąpienia zawału, cukrzycy lub niektórych nowotworów. Starając się uzyskać płaski brzuch, nie tylko poprawiasz swój wygląd, ale także i zdrowie. Zobaczcie więc co robić, aby mieć płaski brzuch:

1. Być aktywnym – ćwiczyć regularnie, nie tylko mięśnie brzucha, ale całe ciało. Im więcej mięśni, tym więcej spalonych kalorii i zalegającego tłuszczu.

2. Jeść odpowiednio – włączcie do swojej codziennej diety takie produkty jak: chude mięso, ryby, warzywa, dobre tłuszcze (orzechy, awokado, migdały, oliwa z oliwek). Starajcie się unikać złych produktów, takich jak: cukier, sól, gazowane napoje, słodziki, białe pieczywo, biały ryż. Jeść regularnie, kilka małych posiłków dziennie. Dostarczać ciału tylko tyle kalorii ile jest w stanie spalić.

3. Nie stresować się – duża dawka stresu powoduje wydzielanie kortyzolu, hormonu który jest odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu w naszym ciele. Jeśli więc się zestresujecie to wziąć kilka głębokich wdechów i postarać się zrelaksować.

Tak więc odstający brzuch to zasługa zalegającego na nim tłuszczu. Należy się wiec go pozbyć, i pilnować żeby się nie odkładał. Jest wiele sposobów na to, aby pozbyć się tłuszczu z brzucha warto więc je stosować aby zachować szczupłą sylwetkę.

Życzę powodzenia i szybkich efektów.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika