Dobór stosownego fasonu kreacji ślubnej do sylwetki,to pozornie nic szczególnie trudnego, ale wedle specjalistów, niemało pań ma z tym niewątpliwy kłopot. Wobec tego zanim pójdziemy na zakupy, wskazane jest przedtem trzeba zaznajomić się z kilkoma poradami, jakie mogą okazać się ogromnie przydatne w tej dziedzinie.

Suknie ślubne wisuknie ślubne wiązane na szyiązane na szyi to rozwiązanie, które z pewnością zaznaczy rysy twarzy kobiety, odwracając jednocześnie uwagę od reszty jej ciała.

Warto zarazem pamiętać, że wiązanie na szyi sprawia, że dodatkowo zostaną podkreślone ramiona. Powinny o tym pamiętać panie, które posiadają je bardziej rozbudowane. Suknie ślubne tego fasonu można zaś polecić kobietom o wyjątkowo szczupłej sylwetce – uważa Marek Masalski.

Kolejnym równie chętnie nabywanym fasonem jest sukienka ślubna w kształcie litery A. To nadzwyczaj wygodny fason, na jaki decyduje się mnóstwo kobiet. Sekretem popularności jest właśnie jej wszechstronny styl. Ta suknia pasuje niemalże do każdego typu figury.
suknie ślubne w kształcie litery A
Kreacja w kształcie litery A idealnie akcentuje talie, a przez to, iż rozszerza się na końcu, rewelacyjnie maskuje dodatkowe centymetry w dolnej partii ciała. To kreacja polecana wszystkim, bez względu na wzrost. Kapitalnie prezentują się w niej zarówno niskie, jak i wysokie kobiety. Co ciekawe, kobiety o niebywale kobiecych kształtach i szerokiej talii także powinny czuć się w niej odpowiednio – uważa nasz ekspert.

Jego zdaniem suknia w kształcie litery A efektywnie odwraca uwagę od dolnych partii ciała, a skupia uwagę na okolicach biustu oraz talii. To zarazem bardzo dobry wybór na wesele.

Trzecia propozycja to sukienka typu „empire”. Ten styl dodaje elegancji, ale co najistotniejsze, to rodzaj który sprawia, że kobieta „osiąga” nieco dodatkowych centymetrów wzrostu, a dzięki temu, jej sylwetka wydaje się być szczuplejsza. A zatem, to doskonały wybór dla niższych kobiet.

Suknie ślubne empire charakteryzuje staranne dopasowanie w gorsecie. Suknia tego typu wiedzie uwagę na okolice dekoltu, a na dodatek stosowane w niej rozmaite zakładki i marszczenia dopomagają schować niedoskonałości – dodaje.

Następnym wariantem sukienki jest styl nazywany mianem „księżniczki”. To propozycja należąca do najbardziej formalnych, z dotąd zaprezentowanych stylów. Księżniczkę znamionuje dokładne dopasowanie w gorsecie oraz obszerna spódnica. – Ten model kreacji jest zalecany dla pań, które chcą schować parę zbytecznych centymetrów poniżej talii – uważa Marek Masalski.

O autorze

Fenomenalne sukienki wieczorowe renomowanych projektantów dostępne w sklepie La Robes. Jeśli pragniesz, aby Twoja szafa wzbogaciła się o Atrakcyjne sukienki wieczorowe warto zapoznać się z propozycją naszego sklepu..

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika