Chcesz kupić super nowoczesny i zaawansowany technologicznie dom? Teraz nie ma z tym problemu – deweloperzy prześcigają się w pomysłach które mogą zainteresować nabywców i skłonić ich do kupna nieruchomości. Na dzisiejszym, niełatwym dla deweloperów rynku – zyskuje klient. W co inwestują deweloperzy projektując najbardziej poszukiwanie nieruchomości?

Przede wszystkim w technologie zapewniające klientom wygodę. Nowoczesne domy pod Warszawą mają więc sterowanie ogrzewaniem i energią domu w sposób zintegrowany – za pomocą paneli dotykowych a nawet umożliwiające włączanie i wyłączanie ogrzewania czy zasłanianie żaluzji SMSem.

W ramach wygody mieszkańców montowane są też podgrzewane podjazdy, dzięki którym nawet najgorszy śnieg nie zaszkodzi drożności drogi. Automatyczne, programowalne zraszacze do trawników są przy tym takim standardem o którym nawet nie warto wspominać.

Poza wygodą, deweloperzy stawiają też na bezpieczeństwo – najnowszym hitem są drzwi wyposażone w czujnik radiowy RFID. Dzięki temu klucze mogłyby być całkiem zbędne – niestety Polacy nie są jeszcze gotowi by pozwolić na wszczepianie RFID pod skórnie.

Z innych technologicznych nowości warto wymienić systemy solarne połączone z systemami grzewczymi i kominkowymi oraz ogrzewane podłogowo ogrody zimowe, wyposażone w samoczyszczące szyby – taki dom praktycznie nie wymaga atencji ze strony właściciela.

O autorze

Bloger i tekściarz do wynajęcia :) nianiaogg(tu warto wstawić małpkę) pino.pl

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika