Jakie rzeczy i kwestie są odpowiedzialne za sprzedaż nieruchomości, a cena będzie tą o której myśleliśmy.
Zdarzają się sprawy, że właściciel nieruchomości nie cieszy z postępów prac pośrednika, który sprowadza potencjalnych nabywców na nieruchomość, bo zajmuje mu to zbyt wiele czasu. Trapi to właściciela, atakują go koncepcje rodzaju, że ten agent od sprzedaży po prostu nie wykonuje tego w profesjonalny sposób. A może po prostu mu nie zależy lub nie stara się, bo ten typ tak ma, że olewa zainteresowanych.mieszkania rzeszów
Rozpatrzmy tą kwestię z obu punktów. Życzysz sobie aby twój agent, posiadał więcej pomysłowości przy szukaniu nabywców na twoją nieruchomość, w twojej refleksji musi bardziej przykładać do tego zajęcia. Może warto rozpatrzeć to pod kontem ewentualnego nabywcy nieruchomości. Warto zastosować fortel, obadać go jak bardzo angażuje się dla nas.
Są wzorce, które dobry agent powinien pojmować w momencie kiedy chce komuś opchnąć nieruchomość. Jeżeli nabywca wchodzi do domu, to główne 3 minuty mają najbardziej fundamentalną rolę. To podczas tych 3 minut, zmysły zainteresowanych nabyciem nieruchomości są zaangażowane w analizę otoczenia, w którym może w przyszłości zamieszkają. Nabywający myśli:

 • Czy pomieszczenie jest atrakcyjny wizualnie?
 • Czy mogę pomieścić tu wszystkie swoje przedmioty?
 • Telewizor wygląda dobrze na tej ścianie.
 • Potrzebowałbym pomalować odległe fragmenty elewacji na ciemniejszy kolor.
 • Czy budynek jest przesiąknięty pleśniom?
 • Czy moja szafa nie będzie zbyt wielka, jak postawię na tamtej ścianie?
 • Tu czuje się idylliczną atmosferę.
 • Czego jest tak chłodno?

Rozważania tego typu pojawiają się w głowie kupującego. Kupujący nie pragnie słuchać skamlania pośrednika o powierzchni nieruchomości albo korzyściach przedpokoju. Kupujący chce sam się dowiedzieć o elementach mieszkania. A doświadczony pełnomocnik sprzedaży ma o tym świetne pojęcie i w jego roli jest oprowadzić po domu i wskazywać tylko i jedynie jego walory, a kamuflować zalety powiedzmy mniej atrakcyjne. Sprzedaż nieruchomości jest sprawą nadzwyczaj delikatną. Pełnomocnik sprzedaży nieruchomości może tylko oddziaływać na kupującego w niewielkim stopniu, to myślący o kupnie decyduje, który chce nabyć dom. Zasadniczym zajęciem pośrednika jest nie szkodzić, nie zniechęcać swoją odmowną postawą.
Triki które musi zastosować pełnomocnik sprzedaży podczas spacerów po mieszkaniu mają przynieś rezultat, chociażby w dłuższym pozostaniem kupującego w mieszkaniu. Może to zdobyć po przez podanie mrożonej herbaty albo grzańca, w zależności od okresu, zadać mu pytanie czy zechce spocząć, zapalić papierosa na balkonie.
Pełnomocnik powinien aplikować pytania kupującemu, które są bezpośrednie. Zagadnienia rodzaju:

 • Jak widzisz swoje życia w tym domu?
 • Co myślisz o ekwipunku kuchennym?
 • Jeśli zdołałbyś pomalować mieszkanie na dowolny kolor, jaki kolor pasuje?
 • Czy cena jest adekwatna do jakości nieruchomości?

Kiedy pokazuje się dom, pełnomocnik sprzedaży powinien pozwalać nabywcy na przemieszczanie się w jego tempie i nie w trącać się w jego tok myślowy. Nie można nabywającego stawiać pod stresem. Dobry pełnomocnik sprzedaży nieruchomości pojmuje, kiedy otworzyć usta i kiedy przymusić się do milczenia.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika