Rozgrywki w piłkę nożną już minęło. Mieszkańcy zaczynają podsumowywać te wielkie chwile. Wyłożenie pieniędzy w autostrady, lotniska i nowoczesne stadiony sportowe. Przy okazji organizowaniu meczów w piłkę nożną odświeżono bardzo dużą liczbę budynków, poprawiono stan zabytków i powstawały nowe atrakcje turystyczne i centra handlowe.

Turysta, który potrzebował wyszukać tańszy nocleg, nie w znanych hotelach to zawsze mógł znaleźć w serwisach turystycznych informacji . Szukając znajdziecie nasz hostel. Pierwszy z hosteli we Wrocławiu to hostel silesius. Założony i prowadzony jest przez organizację pozarządową aby zarobione pieniądze przeznaczać na projekty skierowane dla młodzieży. Zależy nam aby młodzi ludzie poznawali swoich równieśników z dalekich krajów, zarówno ze wschodniej Europy jak i Bliskiego Wschodu. Lubimy pracować z młodymi ludźmi, odkrywać im jak życzliwy i zróżnicowany jest nasz świat. Bardzo często można spotkać grupy międzynarodowe.

Wrocław jest niezwykłym miastem gdzie spotykają się polskie, czeskie i niemiecki kręgi kulturowe. Tylko tu są obok siebie cztery wyznaniowe gminy, wszystkie obok siebie. Dzielnica czterech świątyń to 4 wyjątkowe kościoły położone w bliskim sąsiedztwie. Synagoga i kościoły innych wyznań dają przykład współpracy. Tuż obok znajduje się jedno z największych w Europie centrum dyskotek, tzw. pasaż Niepolda. Aby poznać wszystkie te nietuzinkowe miejsca trzeba wpaść do Wrocławia przynajmniej na wiele dni. Na pewno nie jest trudno znaleźć niezwykłe noclegi wrocław jest miejscem gdzie można znaleźć wiele tanich moteli a także apartamentów.

Chcąc dzielnicy gdzie jest cicha okolica to wybierz Hostel Silesius. Będziecie mogli wybrać pokoje z łazienkami a śniadanie są w cenie noclegu, nieopodal bez opłat parkingowych zostawić auto a i z dworca PKP i PKS jest blisko, po prostu hostel w centrum miasta.Ludzie przyjeżdżający do Wrocławia notorycznie zastanawiają się co zrobić, gdzie pospacerować podczas pobytu we Wrocławiu. Ulotki miejskie prowadzą bardzo dobrze przygotowane informatory i przewodniki. Mieszkańcy miasta chętnie wspomagają przyjezdnych udzielając na ich pytania jak dotrzeć, co ciekawego odwiedzić. Niezależnie na jak długo odwiedza się te miasto na pewno powinniście się wybrać do Ogrodu Japońskiego, Południowego, Hali Stulecia, zobaczyć wrocławski park wodny, kupić bilety na wycieczkę stateczkiem po Odrze albo pójść do muzeum współczesnego. Kampus Politechniki Wrocławskiej to prawdziwe labirynty gmachów cenionych wrocławskich uczelni.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika