Brak Ci sił? Czujesz się podatny na spory stres? Masz podły humor? Twoja aktualna odporność jest niepokojąco niska? To wszystko rezultaty zatrucia ciała. Aby im się przeciwstawić i odbudować organizm do normy warto stosować znane, naturalne środki. Jednym z najsilniejszych jest sok noni.

Noni, w Polsce zwane morwą indyjską, uprawiane jest w równikowych obszarach Ziemi, ale jego najpoważniejsze plantacje znajdują się w Polinezji. Ta drogocenna roślina od wieków była używana przez lokalnych medyków w terapii wielu chorób. Badacze, zafascynowani działaniami tamtejszych znachorów podjęli badania, które potwierdziły fantastyczne walory owego owocu – zbiór jego pozytywów jest oszałamiająca,a w tym krótkim tekście spróbuję pokazać Ci najistotniejsze z nich.

Sok noni zawiera dużą porcję składników odżywczych oraz witaminy i minerały, a także substancje roślinne, które wywierają pozytywny wpływ na ciało. Sok noni jest również bogaty w roślinne polifenole i alkaloidy, takie jak odbudowująca komórki kseronina czy odżywczy i niwelujący zanieczyszczenia terpen. Dzięki tym właściwościom sok noni posiada rewelacyjne działanie regenerujące i detoksykujące ciało.

Aby w pełni poznać energię, którą posiada sok noni, warto przyjmować go z kolejnym ekologicznym środkiem, którym jest spirulina. Ten rodzaj alg jest postrzegany za jedno z najbogatszych źródeł białka i cennych mikroelementów. Spirulina jest tak skuteczna, że NASA poleca ją jako oficjalny pokarm w czasie planowanych wypraw kosmicznych! Niewiarygodne oczyszczające walory, jakie posiada spirulina w synergii z efektami, jakie ma sok noni, z pewnością przywrócą Twoje ciało do optymalnej równowagi.

Ciało oczyszczone z toksyn zapewni Ci witalność i urodę – polepszy się Twój humor, cera nabierze blasku i powróci dawna siła. Jeśli na poważnie masz zamiar zabrać się za uzdrawianie Twojego ciała – polecam Ci również płynny chlorofil. Łącznie ze spiruliną i noni stworzy on niepokonaną wartę pozostającą na straży Twojego dobrego samopoczucia!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.


Inne artykuły użytkownika