Firma Europell „pelli per arredamento” to hurtownia skór meblowych,  skór naturalnych. Wspomagamy cały porządek powstawania surowej skóry do osiągnięcia stanu sprzedaży skóry naturalnej. Skóry tapicerskie są dodatkowo wykonane z naszych surowców konserwujących, są pierwszorzędnej jakości, spełniają wszystkie warunki jakości.

Wszystkie skóry meblowe obiciowe sprowadzamy z liczących się źródeł oraz posiadamy na to odpowiednie certyfikaty. Nasze skóry meblowe pochodzą z całego świata (Azja, Brazylia, Hiszpania, Włochy). Posiadamy szeroka gamę kolorystyczną oraz wiele faktur skór. Kupując w naszej hurtowni skór meblowych uzyskujecie Państwo pewność, że wasza skóra meblowa jest światowej jakości. Gwarantujemy szybką realizacje zamówień z zachowaniem wszystkich norm i standardów jakości.

Siedziba firmy znajduje się okolicach miasta Bydgoszczy, jednego z największych w województwie kujawsko-pomorskim. Wychodzimy z założenia, że zadowolony klient powraca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową lub odwiedzenia nas w siedzibie firmy w Osielsku pod Bydgoszczą. Posiadamy wiele pomysłów na udoskonalenie i uszlachetnienia Państwa wnętrza pod względem zastosowania skóry naturalnej. Wiemy, iż skóry naturalne są synonimem luksusu oraz nadają sie do wieloletniej eksploatacji. Ponadto są wytrzymałe i przede wszystkim mają w sobie wiele piękna.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.