buty na sylwestraNa pewno powinno to być obuwie nie tylko wystrzałowe, ale przede wszystkim wygodne. Chyba żadna z nas nie chce sobie popsuć sylwestrowej imprezy z powodu uwierających butów, a przed nami przecież bardzo długa noc…

Najważniejsze, by znaleźć odpowiednią sukienkę, a jakieś buty zawsze się znajdą… Znasz taką sytuację, powtarza się ona niemal co roku? Nie dopuść do tego! Na sylwestrowy strój czy dodatki warto polować znacznie wcześniej, niż na tydzień przed balem – jedynie wtedy ze spokojem analizując zawartość swoje szafy dokonasz naprawdę przemyślanego zakupu, bez poczucia, że kupiłaś coś na siłę.

A z okazji Sylwestra możemy zaszaleć i wybrać coś naprawdę ekstra. Na co dzień nie pokazujesz się nigdzie w butach ozdobionych błyszczącymi dodatkami? Lepsza okazja Ci się nie trafi! Najlepiej, by buty stanowiły dopełnienie Twego sylwestrowego stroju. Zdecydowałaś się na klasyczną czerń sukienki? Wybierz za to buty w zdecydowanym kolorze, np. czerwone szpilki (takie buty w swojej ofercie posiada np. Zebra).

Warto jednak trzymać się tej prostej zasady: jeżeli planujesz założyć strojną sukienkę, pełną błyszczących ozdób czy marszczeń, to wybierz bardziej stonowane buty. Chociaż możemy sobie tej nocy pozwolić na więcej, to nie warto przesadzać, bo nasza stylizacja nie będzie efektowna, tylko po prostu kiczowata. Gdy natomiast decydujemy się na stosunkowo prostą czy gładką kreację, dobierzmy do niej naprawdę szałowe buty.

Zamiast tradycyjnych szpilek czy czółenek możesz wybrać oryginalne buty nite, czyli fason bez obcasów, promowany przez Victorię Beckham. Nie przepadasz za wysokimi obcasami? Nie zmuszaj się do ich zakładania, lepiej kupić buty na mniejszych obcasach, niż potem dyskretnie masować pod stołem obolałe stopy martwiąc się, że nie wytrwasz do końca.

Jesteś gotowa wydać na sylwestrowe trzewiki okrągłą sumkę? To dobrze, ale mimo wszystko postaraj się też, by nie były to buty wyłącznie na jeden wieczór – dobrze, by przydały się i na inne okazje, a nie bezczynnie tkwiły w szafie. Widzimy więc, że walory estetyczne to nie wszystko – najważniejsze, by wygląd butów szedł w parze z wygodą – wtedy na pewno nie opuścisz sylwestrowej imprezy o dwunastej niczym Kopciuszek…

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.