Choć najbardziej gorący sezon ślubny dobiega końca, wiele par decyduje się na zorganizowanie ślubu i wesela jesienią. Nie tylko łatwiej wtedy zorganizować wtedy całą uroczystość, ale również można nadać jej niesamowitego klimatu. Jesienne suknie ślubne jakie proponują projektanci cechują się przede wszystkim niestandardowym kolorem.

Beże, srebra i delikatne brązy są częstymi propozycjami. Ostatnio pojawiły się również zupełnie nowatorskie pomysły –  suknie ślubne z nadrukami. Najczęstszymi motywami są zazwyczaj kwiaty i delikatne zdobienie. Nadruki na sukni powinny być raczej nierzucające się w oczy – nawet delikatne zdobienia tego typu przykuwają wzrok i są dominującym elementem stylizacji.

ślub Moda ślubna sezonowa ma dużo bardziej ciekawe i niestandardowe propozycje niż ta, która kierowana jest do nowożeńców pobierających się w miesiącach letnich. Ślub jesieniom pozwala również na wykorzystanie innych elementów – wystrój lokalu, w którym odbywać się będzie przyjęcie może wykorzystywać elementy naturalne. Suszone liście, kwiaty czy dynie wcale nie musza sprawiać wrażenia kiczu. Odpowiednie aranżacje i ciepłe barwy mogą tworzyć klimat wyjątkowy, który jednocześnie będzie elegancki. Dopasowanie stylizacji ślubnej i wystroju sali będzie najlepszą oprawą jaką możemy wprowadzić. Nie muszą to być akcenty dominujące – wystarczy, że wprowadzimy delikatne nawiązania – jak choćby sama kolorystyka.

Wybierając suknie ślubną warto uwzględnić właśnie te specyficzne warunki pogodowe i otaczająca przyrodę. Złota, barwna jesień jest przecież doskonałym czasem – nie wspominając już o sesji zdjęciowej, która w tych warunkach będzie genitalną pamiątką. Sezon jesienny jest dobrym terminem na ślub również ze względu na nadchodzące święta – idealny czas rodzinnych spotkań. I choć w naszym rejonie świata najchętniej pobieramy się latem – na drugiej półkuli czasem zaślubin jest boże narodzenie i sylwester. Ciekawa tradycja!

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.