Kasetony stalowe aluminiowe eleacyjneKasetony elewacyjne to sposób na ciekawą niestandardową i nie oszukujmy się prestiżową elewację. Kasetony produkowane są z blachy stalowej lub aluminiowej i następnie malowane proszkowo na dowolny kolor z palety ral. Naturalnie kształt kasetonów – ich wymiary zarówno szerokość i wysokość mogą być dowolne. Dzięki temu architekci i projektanci mają w zasadzie dowolność w projektowaniu elewacji – nie mając żadnych problemów z podziałem ściany między otwory takie jak drzwi i okna. Materiałem do produkcji kasetonów jest blacha stalowa lub aluminiowa o grubości 1,20 mm. Tak gruba blacha pozwala do minimum zlikwidować refleksy świetlne gwarantując elegancki wygląd elewacji. Bardzo często kasetony elewacyjne stosuje się na części elewacji by wyróżnić w bryle budynku część biurową czy też sprzedażową. Jest to także idealny materiał na salony samochodowe. Idealnie stal łączy się ze szkłem i innymi nowoczesnymi materiałami. Dzięki produkcji w Polsce terminy z paromiesięcznych zostały skrócone do dwóch, trzech tygodni. Nie bez znaczenia jest także to, że rodzima produkcja spowodowała także spadek cen. Kasetony stalowe i aluminiowe to naprawdę świetny wybór.

O autorze

3x latek. Parę zrealizowanych projektów, jeszcze więcej planów i marzeń na przyszłość. Wiele sukcesów, parę porażek- jak to w życiu.

UWAGA! Chcesz zamieścić ten artykuł na swojej stronie?
» Pamiętaj o zachowaniu formatowania tekstu i ewentualnych odnośników do reklamowanych stron w formie aktywnej.
» Zamieść informację na temat pochodzenia artykułu wstawiając pod nim poniższy kod w niezmienionej wersji:

» Pochwal się w komentarzach gdzie zamieściłeś artykuł. Na pewno jego autor ucieszy się z tego i z chęcią odwiedzi Twoją stronę.